62letá žena popírá stárnutí. Díky neuvěřitelnému vzhledu a postavě dvacítky musí odhánět nápadníky

Sheila Kiss vypadá v 62 letech neuvěřitelně
Sheila Kiss vypadá v 62 letech neuvěřitelně
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 1. 2021

Někteří lidé by ji už podle věku uvedeného v dokladech automaticky zařadili do kategorie starších osob. Jenže při pohledu na Sheilu Kiss (62) jen těžko věřit, že tato Britka z Birminghamu skutečně přesáhla věkovou hranici šesti desetiletí.

S jistotou se dá řici, že existují lidé, kterým jejich vzhled přidává na věku a naopak ti, kterým jejich mladistvý look roky ubírá. Velmi unikátním případem je rodačka z Birminghamu Sheila Kiss, u které se při pohledu na ni, nechce věřit, kolik jí je ve skutečnosti let. Už od mládí se zajímala o zdravý životní styl a stravování, které by mělo napomáhat tělu spokojeně žít. Chtěla mu dopřát mu vše, co potřebuje a cítit se díky tomu dobře. Není zastánkyní počítání kalorií, protože to vnímá jako stresující faktor, kterému se chce raději vyhnout, jak uvedl web yahoo.com.

Nikdy jí nešlo primárně o to, aby měla velmi štíhlou postavu, jak je trendem u některých hollywoodských celebrit, ale byla spíše vyrýsovaná a měla plno síly a energie. Jako čtyřicetiletá začala s pravidelným tréninkem a nastavila si, že bude trávit v posilovně dvě hodiny šest dní v týdnu. Hodně se zaměřila také na vzpírání.

"Moji životní cestu ke zdraví jsem započala, když mi bylo třicet let. Bylo to po narození druhé dcery Shannon. Začala jsem hrát dvakrát týdně tenis a také jsem se znovu vrhla na cvičení aerobicu. Ten byl v 80. letech hodně populární a měla jsem možnost chodit na lekce pětkrát v týdnu, i když jsem měla tři malé děti. V té době jsem chodila přehlídky, proto bylo tak důležité, abych si udržela váhu," cituje Sheilu Kiss web news.com.au.

Roky tvrdě dřela na tom, aby dostala své tělo do takové fyzické kondice a měla postavu, kterou by jí mohla závidět kdejaká o desítky let mladší žena. Britka, která žije v současné době na indonéském ostrově Bali, popisuje samu sebe jako supersilnou.

V průběhu let si vybudovala desetitisícovou komunitu sledujících na sociálních sítích a mnohým obdivovatelům, kteří ji zvou na schůzku, bylo sotva dvacet let. Sheila má na Instagramu více jak 69 tisíc sledujících a díky svému vzhledu a neuvěřitelné postavě vzbuzuje velkou pozornost. Pravdou je, že asi kdekdo by chtěl mít babičkou, která vypadá jako britská šedesátnice.

Když se v roce 2005 na televizních obrazovkách objevila reality show VyVolení, divák měl o...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu