Agáta Hanychová čeká dítě Jaromíra Soukupa. Jsem těhotná, potvrdila modelka, která už přestala i kouřit

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 9. 2022

Vztah Agáty Hanychové (37) a Jaromíra Soukupa (53) se za pouhých několik týdnů dostal hned dvakrát na vyšší úroveň. Poprvé poté, co vytvořili společný pořad, podruhé nyní, kdy modelka přiznala, že čeká dítě. Za několik měsíců se z ní tak stane trojnásobná matka.

Přišlo to jako blesk z čistého nebe. Agáta Hanychová teprve nedávno potvrdila vztah s Jaromírem Soukupem a nyní se rozhodla svěřit s tím, že ho hrdličky posunuly na novou úroveň. Aktuálně jsou jen partneři, ale nezbývá mnoho času, než se modelka a mediální magnát stanou také rodiči prvního společného potomka.

"Jsem těhotná," potvrdila Agáta Hanychová deníku Blesk.cz. Dále těhotenství nechtěla prozatím komentovat. Podle informací portálu za sebou ještě nemá první trimestr, a tak se nelze divit tomu, že je skoupá na slovo.

Agáta Hanychová má z předchozích vztahů syna Kryšpína (11) a dceru Miu (5). Jaromír Soukup má pak z předchozího manželství s ekonomkou Monikou Drlíkovou syna Lukáše (27) a dceru Natálii (21). Syn mu dělá radost, protože v roce 2015 se stal ředitelem akvizice TV Barrandov.

Život modelky se po potvrzení vztahu s Jaromírem Soukupem za pouhých několik týdnů hodně změnil. Získala vlastní pořad, během kterého společně s ním mluví o detailech svého vztahu a rozebírá dění v showbyznysu. Také na jeho přání přestala kouřit. Největší změna ale přijde až za několik měsíců.

Matka Agáty Hanychové má nyní nejen zetě, ale i budoucího tatínka svého vnoučete. Ohledně vztahu své dcery je ale skoupá na slovo. "Nebudu komentovat život dvou profesionálů. Pan Soukup je mediální magnát a moje dcera má vysokou školu na nová média. Já opravdu nemohu komentovat vztah dvou profíků. Navíc jsou oba dospělí a svobodní a nejsem tisková mluvčí těchto dvou mediálních profíků," řekla pro ŽivotvČesku.cz už dříve s úsměvem Veronika Žilková poněkud vyhýbavě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.