Agáta Hanychová provokuje expartnera Jaromíra Soukupa. Dceru Rozárku vystavila na sociální síti i přes jeho údajný zákaz, udělala to ale chytře

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 9. 2023

Rok a čtvrt Agáta Hanychová pěla na svého dnes už expartnera Jaromíra Soukupa samou chválu. I když se dvojice koncem prázdnin rozešla, vypadalo to, že se na všem dohodnou  a budou se respektovat. Jenže ani ne dva týdny po rozchodu to vypadá, že začíná být mezi rodiči pětiměsíční Rozárky dusno. Agátě údajně Soukup zakázal ukazovat Rozárčinu tvář na sociálních sítích. Někdejší rebelka Hanychová to oznámila na Instagramu v pátek, v sobotu už však sdílela společnou fotku s dcerou - ovšem neukázala její tvář, ale jen hlavičku zezadu. O válce mezi bývalými partnery promluvil pro ŽivotvČesku.cz odborník na partnerské vztahy Jeroným Klimeš.

Trojnásobná maminka Agáta Hanychová rozhodně patří k celebritám, které na svých sociálních sítích sdílí se svými sledujícími realitu všedních dnů. V podstatě většinu z toho, co se Agátě v životě děje, se její fanoušci a sledující dříve nebo později dozví. To platí i o údajném zákazu ukazovat společnou dceru Rozárku na Instagramu. Dva týdny po rozchodu se totiž Jaromír Soukup měl rozhodnout, že nechce pětiměsíční dceru vídat na internetu, jak tvrdila influencerka. "Tak hromadně… Rozárku nemůžu už ukazovat na Instagramu, protože si to nepřeje její otec," uvedla Agáta v takzvaném příběhu. 

Hned druhý den se ovšem Agáta, jež ráda provokuje, s dcerkou vyfotila a snímek umístila - kam jinam než na Instagram.

I když holčičce není vidět do tváře, ze snímku lze vyčíst, že přání otce dcery Agáta respektuje, ale jenom napůl. Lidé, jenž Hanychovou sledují, se tak mohou zřejmě těšit jen na fotografie malé Rozárky - ale zezadu. Tak, jako před lety fotila dceru Miu, jejíž tatínek Jakub Prachař si také nepřál vidět tvář své holčičky na Instagramu či v médiích.

Kdo je v těžké rozchodové situaci vítěz a poražený, pro ŽivotvČesku.cz rozklíčoval špičkový psycholog se specializací na rodinu a partnerské vztahy. "Poražení jsou všichni tři. Pokud se to rozjede do války o dítě, tak to pochopitelně nejvíce odskáče dítě. Tady došlo k jevu, kdy láska ženy přešla na dítě. Tu ženu už on nechce, tam došlo k nějakému zklamání a posunu, ale říká, to dítě mi dej," uvedl pro ŽivotvČesku.cz psycholog Jeroným Klimeš.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.