Agáta Hanychová se v 5. měsíci těhotenství chystá na sjezdovku, malá Mia bude na Vánoce u tatínka

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 11. 2022

Influencerka a moderátorka Agáta Hanychová (37) je zřejmě z opravdu divokých vajec. Zatímco její dcera Mia (5) letos bude trávit Vánoce s tatínkem, ona sama se už těší, až spolu s ní a synem Kryšpínem (11) mezi svátky opráší snowboard. Vůbec jí tak nevadí, že tou dobou bude již v 5. měsíci těhotenství. Její partner Jaromír Soukup (53), který jí již kvůli obavám o zdraví děťátka »zatrhl« kouření, tak nejspíš nebude rád. Budoucí potomek je pro něj totiž prioritou. "Vím, že pan Soukup si miminko velmi přál," prozradila před časem pro ŽivotvČesku.cz budoucí babička, herečka Veronika Žilková (61).

Bývalá modelka Agáta Hanychová je kromě jiného známá tím, že je velmi aktivní a na jednom místě posedí jen velice nerada. Někdy to však vytváří situace, ze kterých řadě lidí vstávají hrůzou vlasy na hlavě. Momentálně tak pohledná brunetka šokovala svým plánem, že se vypraví se snowboardem na sjezdovku v 5. měsíci těhotenství.

"Miu mám na silvestra, takže jedeme do Alp a těším se, že budu jezdit na snowboardu. Ale to nikdo nesmí vědět, že budu jezdit v 5. měsíci. Ale budu. Na modré sjezdovce a pomalu," uvedla v živém vysílání na sociální síti Instagram influencerka, která byla v říjnu kvůli krvácení v těhotenství hospitalizována, následně jí lékařem byl doporučen klidový režim.

Svátky bude však trávit pouze se synem Kryšpínem, protože Mia bude letos se svým otcem Jakubem Prachařem (39), se kterým se Agáta Hanychová rozvedla v roce 2020. "Miu na Vánoce letos nemám. Je to samozřejmě těžké, já mám tu výhodu, že mám děti dvě, Kryšpína mám na Vánoce vždy. Je to smutné, ale pro mě není tolik těžký Štědrý den bez Mii, jako je spíš ta střídavá péče celkově během roku. Vánoce tolik neprožívám, takže nemít Miu třeba týden v březnu snáším hůř," přiznala emotivně Agáta Hanychová ve videu na sociální síti Instagram.

Budoucí maminka spolu s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem čekají své první společné dítě. Majitel televize Barrandov má navíc se svou exmanželkou dvě dospělé děti. Jak prozradila pro ŽivotvČesku.cz jeho potenciální tchyně Veronika Žilková, pár s početím potomka zrovna dvakrát neváhal. Že spolu chtějí založit rodinu, věděli hned v létě na počátku vztahu. "U nás v rodině je každé nové dítě vítáno," potvrdila pro ŽivotvČesku.cz herečka, že se již nového přírůstku všichni nemohou dočkat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.