Agáta Hanychová ukázala dno televizní zábavy TV Barrandov, urazila Čvančarovou i Margitu. Pak odhalila těhotenské bříško ve vaně

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář, Petr Vlk | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 11. 2022

Kdo z televizních diváků viděl v sobotu v »barrandovském« hlavním vysílacím čase (13:00) pořad s názvem Holčičky moderátorky Agáty Hanychové (37), ten se patrně musel stydět. Jestli totiž někdo spekuloval o tom, co je dno televizní zábavy, tak ho objevil. Partnerka mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (53) se dokázala před televizní kamerou vyjádřit o některých hercích a zpěvácích tak, že se nechce věřit, že toho je člověk s občanským průkazem schopen. Sama její matka Veronika Žilková (61) ještě nedávno věřila, že se její dcera se třetím těhotenstvím zklidní, uvedla to pro ŽivotvČesku.cz. Její odhad se zatím podle všeho nenaplnil.

Nedávno redakce ŽivotvČesku.cz oslovila charismatickou a talentem obdařenou herečku Veroniku Žilkovou, která se exkluzivně vyjádřila v rozhovoru směrem ke své dceři a jejímu těhotenství. Věřila, že očekávání třetího dítěte dá někdejší modelce klid do duše a hlavy.

"Nejsem rodič, jsem prarodič. A doufám, že jako každou matku třetí dítě zklidní, tedy zklidní i Agátu a bude už klidná matka, která si užívá miminka a rodičovství. Dvě předtím měla brzy, teď je to ideální věk," uvedla vynikající herečka. Mýlila se.

Agáta Hanychová uvádí na TV Barrandov pořad s názvem Holčičky, který má být zaměřen na vaření a drby ze společnosti. Ve svém posledním počinu ale zašla už hodně daleko. V rámci diskuze se svým hostem se dotazovala na zesnulou Hanu Zagorovou - pěvecká legenda tuzemské scény zemřela ve věku 75 let po statečném a dlouhém boji o své zdraví letos v srpnu - a to stylem, který se zkrátka k ženě nehodí. Očekávat by se spíše dal od štamgasta hospody čtvrté cenové skupiny.

"Ona žila celý život s homosexuálem... Myslí si někdo, že Štefan Margita je hetero?" dotazovala se Agáta Hanychová v pořadu. A pak se pustila do herečky Jitky Čvančarové.

"Já vůbec nechápu, proč tahle obtloustlá paní pořád hraje femme fatale?" ptala se svého hosta Agáta Hanychová, která před kamerou rozhodně kariéru neudělala. "Proč letos nepřijela do Karlových Varů? Ona byla vždy pověstná tou róbou... kozy, špeky, mně přijde úplně příšerná," pokračovala dcera úspěšné herečky.

Když pořad byl v sobotu ve své premiéře odvysílán, možná Agátě Hanychové došlo, že její moderování je za hranicí vkusu a společenských norem. Rozhodla se následně na svém Instagramu pro zveřejnění těhotenského snímku ve vaně v takzvaném příběhu.

Divák s nadhledem tak možná přihlédl k tomu, že ve svém třetím těhotenství influencerka dává najevo, že s ní hormony cloumají jako s nevychovaným puberťákem. Je tak zřejmé, že s Jaromírem Soukupem si tak nějak zbyli a našli se v nevhodném a zcela zbytečném kritizování lidí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.