Bydlení v drsných podmínkách. Regina z VyVolených žije v rekreační oblasti bez vody a elektřiny. Chybí i toaleta

Autor: ŽivotvČesku | Regina z VyVolených
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 11. 2022

Mnozí fanoušci reality show VyVolení mají v paměti Reginu Holáskovou (44), která v soutěži prošpikované kamerami vydržela celkem 71 dní. V současnosti žije v rekreačním objektu u Brněnské přehrady a redakci ŽivotvČesku.cz, která ji před dvěma měsíci vypátrala, poskytla rozhovor na kameru. V něm uvedla, že její bydlení zejména přes zimu je velmi náročné. Neteče tam voda, nefungují energie.

Regina Holásková se před časem přejmenovala na Reginu Agia. Řada lidí si ji pamatuje jako ženu, která se od ostatních lišila názory na život. V současnosti bydlí v rekreační oblasti nedaleko Brněnské přehrady se svou dcerou a svými psy. Jejím živobytím je mimo jiné malování obrazů.

"Do rekreační oblasti jsem se odstěhovala, protože na radu kamaráda jsem investovala do malování, takže jsem mu pak vracela i nějaké peníze. Přestěhovala jsem se sem. Teď to po patnácti letech vzdávám. Je pravda, že mně chatu obsadili při nějakých nedoplatcích, co jsem měla, když jsem měla malou (dceru). Koupila jsem to špatně, přiznávám. Není tam vjezd, všechno jsem tahala ručně a není tam voda. Chci najít příjemnější místo, s mými psy to není jednoduché, ale věřím, že to půjde," popsala pro ŽivotvČesku.cz účastnice reality show na kameru.

Redakce ŽivotvČesku.cz zjistila, že ještě minulý týden, kdy teploty už začaly být poměrně mrazivé zejména v ranních hodinách, se v objektu sympatická umělkyně pohybovala. "Je to tam úplně bez všeho. Není tam voda, není tam elektřina, není tam toaleta," uvedl pro ŽivotvČesku.cz zdroj, který má blízko k objektu, ve kterém Regina Holásková žije, ale nepřál si být jmenován.

Redakce se snažila kontroverzní účastnici reality show oslovit, ale bez úspěchu, oba její mobilní telefony byly vypnuté. Zřejmě z důvodu, že její příbytek je odstaven od elektrické energie.

Regina Holásková
Regina Holásková
Foto: ŽivotvČesku

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.