Agresivní tlaky a lítost obrátí lidi do sebe. Vědma předpověděla, jak brzy po úplňku se obrátí věci k lepšímu

Úplněk
Úplněk
Foto: Pixabay
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 11. 2021

Dne 19. listopadu nastane úplněk v Býku. Citlivé jedince čeká nejnáročnější část roku. Mrazivé dny, temno a všudypřítomný strach z covidu nepřináší lidem nic pozitivního. Kartářka a vědma Helen Stanku pro ŽivotvČesku.cz předpověděla, kdy se objeví naděje a kdy by se věci mohly pomaličku obracet k lepšímu. "Již od 21. listopadu bychom mohli začít psát na nový čistý list," uvedla vědma pro ŽivotvČesku.cz.

Listopadovému úplňku se říká také »hloubící« či »bobří« . Hloubící proto, že zvířata si hloubí nory a ukládají se k zimnímu spánku. Název bobří je pak odvozen od indiánů, kteří v tomto období lovili bobry, kteří měli nejlepší srst. Listopadový úplněk nejvíce působí na Býky, Lvy, Štíry a Vodnáře. Měsíc má nejvyšší moc tři noci před a tři noci po úplňku.

Je to období, kdy jsou vnímaví lidé roztrpčeni sami nad sebou, cítí rozčarování ze svých činů a mají tendenci si vyčítat chyby a selhání za celý rok. Přichází náročná část roku, která vede ke smutku a depresím.

"Luna naservíruje podráždění směřované spíše dovnitř. Budeme mít tendenci hněv obracet směrem k sobě, a přehnaně řešit všechny své životní nedostatky. Mohou být na poli lásky, přízně okolí, nebo domnělého deficitu talentů, financí či klidu. Každý si bude hýčkat nějakou svoji vlastní bolístku," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz respektovaná vědma a kartářka Helen Stanku.

Lidé mohou trpět iracionálními pocity, že nic nedokážou, že se od nich druzí odvrací, strachy ze ztráty práce, či zdraví a tak dále. Tato nespokojenost však nemusí být zcela zbytečná, může umožnit vznik něčeho hodně dobrého.

"Vyžádá si to odvahu udělat krok nazpět a zamyslet se nad důsledky svých dřívějších rozhodnutí a činů. Vyčistěte si hlavu a uklidněte se. Ucítíte, koho opravdu milujete a co skutečně potřebujete. Možná to není zase až tak vzdálené. Již od 21. listopadu můžete začít v klidu psát na nový čistý list," dala kus naděje vědma Helen Stanku, která také pro ŽivotvČesku.cz vyložila karty.

"Na 19. listopadu vychází vcelku hezké karty. Lidé se budou snažit svojí vůlí překonat nepříznivé aspekty nejenom hvězd. Spodek listový a devítka srdcová potáhnou lidi k tomu, aby se scházeli. Den bude přát zamilovaným a lidem, kteří se chtějí sejít u dobrého jídla. Žaludový král je také obklopen dobrými kartami a tak by i domácnosti „po italsku“ nakonec mohly dojít smíru, tedy podle listové osmičky. Štěstí se usměje na hodně lidí, přijde i ve vážnějších věcech spojených s lékařskými záležitostmi a různým papírováním. Je však nutná opatrnost a krytá záda. Vedle toho je sedmička disků a ta ukazuje, že bude tendence si něco dopřát, nebo za něco pustit peníze. Sedmička srdcová naznačuje, že může jít o menší radost. Srdcový kluk a osmička srdcová přejí z jedné strany dětem a z druhé strany sexu," sdělila svou věštbu pro ŽivotvČesku.cz kartářka Helen Stanku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.