Alex Mynářová pouze v plavkách odhalila smyslné křivky, ploché břicho a nohy bohyně. Otevřeně prozradila, kolik váží a čemu za to vděčí

Alex Mynářová
Alex Mynářová
Foto: Se svolením Alex Mynářové
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 8. 2022

Manželka hradního kancléře Vratislava Mynáře (55) a moderátorka Alex Mynářová (39) je velmi krásná žena. Léto je sezóna, kdy její postava vynikne v lehkém oděvu mnohem lépe než v zimě pod teplým kabátem. Nyní se pochlubila snímkem v plavkách a ukázala křivky, které jsou obzvlášť u dvojnásobné maminky obdivuhodné. "Ráda sportuji, takže kalhoty celkem snadno zapnu," řekla pro ŽivotvČesku.cz a popsala, čemu se vyhýbá ve stravování.

Udržovat si štíhlou postavu bývá často oříšek i pro bezdětné ženy. Hektický životní styl mnohdy lidem nedovoluje, aby se každý den stravovali podle svých představ, případně aby po práci ještě běželi do fitness centra. Když se ale chce, všechno jde. Důkazem je Alex Mynářová, která je moderátorkou, majitelkou módní značky a také dvojnásobnou matkou.

Postavě manželky hradního kancléře nelze nic vytknout. Obzvlášť v letních měsících, kdy se kvůli horkému počasí rozhodně nezahaluje, je radost na ni pohledět. Muži se ohlížejí za její krásou a ženy obdivují, jakou má formu. Za svou postavu vděčí správné kombinaci vyvážené stravy a pohybu.

"Uzeninám se vyhýbám stoprocentně, nikoliv ovšem cíleně, mně zkrátka nechutnají. To dělá hodně, alespoň si to myslím. A snažím se vyhýbat sladkému, to mi ale moc nejde, docela s tím bojuji, protože mám na něm závislost. To znamená, že vydržím maximálně tři dny, pak si ho musím dopřát. Také ráda sportuji, takže kalhoty celkem snadno zapnu," řekla Alex Mynářová už před časem pro ŽivotvČesku.cz.

Nechuť k uzeninám, odpírání sladkostí a sport se sympatické moderátorce evidentně vyplácí. Na nejnovějším snímku, který sdílela na sociálních sítích, se pochlubila postavou v plavkách. Dobře padnoucí bikiny zdůrazňují smyslné křivky, stejně tak ploché bříško a perfektní nohy. Jak prozradila, její váha se pohybuje okolo 60 kilogramů. A přesně tak jí to sluší.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.