Regina z VyVolených zastavila čas a přiblížila, co za jídlo přímo miluje a co nejvíce škodí. Jsou to potraviny bez "p", tedy otraviny, uvedla

Autor: ŽivotvČesku | Regina z VyVolených
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 8. 2022

Před několika dny se podařilo redakci ŽivotvČesku.cz vypátrat sympatickou a zároveň kontroverzní účastnici reality show VyVolení Reginu Holáskovou (44). Od doby, kdy soutěžila ve vile hříchů, uplynulo dlouhých 17 let. S mírnou nadsázkou by se dalo říct, že od doby, kdy ji sledovala 24 hodin denně televizní kamera, nezestárla. Rodačka z Brna, která aktuálně žije nedaleko Brněnské přehrady na dotaz redakce přiblížila, jak to má ohledně stravy - na čem si nejvíce »ujíždí«.

Regina Holásková se před časem přejmenovala na Reginu Agia. Řada lidí si ji pamatuje jako ženu, která se od ostatních lišila názory na život. V současnosti bydlí v rekreační oblasti nedaleko Brněnské přehrady, kde si užívá života se svou dcerou a svými psy. Jejím živobytím je mimo jiné malování obrazů.

Redakce ŽivotvČesku.cz jí položila v rámci rozhovoru dotaz ohledně toho, jaké jídlo patří k jejím nejoblíbenějším, a jak to má s vařením.

"Když jsem byla malá, tak kdybych si měla vybrat, tak nejraději jsem měla ovoce a zmrzlinu. Dnes už zmrzlině moc nedávám," řekla s úsměvem charismatická Regina v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz.

Pokud jde pak o to, co konkrétně vaří, tak u plotny často nestojí. Když se tak ale stane, prozradila na kameru, která specialita ji dokáže přivést doslova k pocitům blaženosti.

"Nevařím často. Na známý video portál jsem před časem dělala videa, jak vaření není zdravé. Jak se olej nesmíchá s vodou v našem těle. Co všechno nám přidávali do potravin, bez »p«, tedy otravin. Tím myslím sůl, písek v soli, který nám »rozdrábává« žíly. Takže ovoce a zelenina je základ, teď si užívám úplně čerstvá rajčata, což se nedá srovnat s těmi z obchodu. Melouny si budu také brzy užívat. A jinak, když vařím, tak ujíždím na žampionech, na cibulce udělám základ, k tomu tu oranžovou bramboru (batatu), normální bramboru, a to pak jím dva dny a mám bříško, jako spokojený medvěd před zimou," dodala pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem na tváři Regina s tím, že strava je jednou z věcí, které se odrážejí na vzhledu člověka.

Regina Holásková
Regina Holásková
Foto: ŽivotvČesku

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.