Alice Bendová nechala nahlédnout do soukromí. Ukázala, jak u nich doma vypadá nastrojený vánoční stromek

Alice Bendová
Alice Bendová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 12. 2022

Uhrančivá herečka a dvojnásobná maminka Alice Bendová (48) se netají tím, že se s rodinou těší na Vánoce. Čas pohody a klidu si umí užívat, proto je mají velmi v oblibě. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jak se k nejoblíbenějším svátkům v roce staví. Zároveň se na sociálních sítích pochlubila vánočním stromečkem - sama totiž na dotaz redakce prozradila, že tradičně ho mívají už se začátkem prosince.

"Vánoce máme rádi a chystáme se na ně. Stromeček už máme. Pravidelně ho míváme už na začátku prosince a v okolí jsme většinou první. Vůbec nechápu, když jej někdo postaví až 24. prosince, potom lidé obvykle odjíždí na návštěvy příbuzných a atmosféru s výzdobou si vůbec neužijí," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz herečka, jak u nich přípravy obvykle probíhají.

Na sociální síti Instagram se Alice Bendová pochlubila, jak to u nich vypadá, když je stromeček ozdobený ve své plné kráse. "A je to tady. Hurá. My už čekáme," napsala ke snímku charismatická umělkyně, která v minulosti excelovala v řadě divácky úspěšných seriálů jako třeba Rodinná pouta, Bazén a třeba Velmi křehké vztahy.

Ohledně dárků pak sympatická tmavovláska sdělila, že s nimi si hlavu moc neláme. Převážně vše vyřeší díky internetu. "Já nemám nakupování moc ráda, a tak hlavně to, co si přejí děti, obvykle pořizuji na e-shopech," dodala pro ŽivotvČesku.cz spokojená maminka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.