Dům, v němž bydlí Regina z VyVolených, ve své plné kráse. Hororová nemovitost bez elektřiny, vody a záchodu

Dům, ve kterém bydlí Regina z VyVolených
Dům, ve kterém bydlí Regina z VyVolených
Foto: ŽivotvČesku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 11. 2022

Regina Holásková (44), která ve známé reality show VyVolení vydržela celkem 71 dní, skutečně nadále bydlí v chatce - v rekreačním objektu u Brněnské přehrady. I když ještě před pár měsíci tvrdila, že hledá nové bydlení, podle všeho neměla v tomto směru štěstí. Redakce ŽivotvČesku.cz pořídila snímky, které zachycují, v jakých podmínkách před nadcházející zimou žije. Sama nedávno v exkluzivním rozhovoru uvedla, že její bydlení zejména přes chladné měsíce je velmi náročné. Neteče tam voda, nefungují energie. A podle zjištění portálu ŽivotvČesku.cz tam není ani toaleta.

Série snímků zachycuje poměrně temnou podívanou na pozemek chatky, která je podobná tomu, jaké snímky redaktor portálu ŽivotvČesku.cz pořídil letos na konci léta na stejném místě. Ovšem současné podnebí z místa dělá poměrně ponuré místo, kde by se vyřádil nejeden slušný režisér hollywoodských hororových snímků.

"Do rekreační oblasti jsem se odstěhovala, protože na radu kamaráda jsem investovala do malování, takže jsem mu pak vracela i nějaké peníze. Přestěhovala jsem se sem. Teď to po patnácti letech vzdávám. Je pravda, že mně chatu obsadili při nějakých nedoplatcích, co jsem měla, když jsem měla malou (dceru). Koupila jsem to špatně, přiznávám. Není tam vjezd, všechno jsem tahala ručně a není tam voda. Chci najít příjemnější místo, s mými psy to není jednoduché, ale věřím, že to půjde," popsala pro ŽivotvČesku.cz účastnice reality show.

"V létě je to dokonalé, v zimě náročné. Tak, že musím obstarávat dřevo, vodu, starat se o zahradu... Sotva skončí zima a už jsem v záhoně až do podzimu," uvedla dále pro ŽivotvČesku.cz charismatická Regina.

Redakce ŽivotvČesku.cz zjistila, že Regina nadále nemovitost obývá, a to i přes skutečnost, že teploty už jsou poměrně mrazivé - zejména v ranních hodinách. "Je to tam úplně bez všeho. Není tam voda, není tam elektřina, není tam toaleta," dodal pro ŽivotvČesku.cz zdroj, který má blízko k objektu, ve kterém Regina Holásková žije, ale nepřál si být jmenován.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.