Reklama:

ANO skončí ve volbách na třetím místě, předpověděla vědma. Kartářka také řekla, zda ČSSD přežije boj o všechno

Jana Maláčová a Jan Hamáček
Jana Maláčová a Jan Hamáček
Foto: Se svolením Jany Maláčové
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 8. 2021

Už 8. října odstartují volby do Poslanecké sněmovny. Průzkumy se často liší, zatímco ještě před pár měsíci by vyhrála koalice Pirátů a STAN, nyní se do vedení opět dostává ANO s koalicí SPOLU v těsném závěsu. Podle astroložky Michaely Kudláčkové a její věštby ale můžou volby dopadnout jinak, než jak by se podle nynějších preferencí dalo očekávat. "Pro ANO ve volbách dobré konstelace nejsou. V podstatě by neměli nic vyhrát, tím spíš ne volby," řekla Michaela Kudláčková pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Volby do Poslanecké sněmovny se už blíží. Již za několik týdnů se občané České republiky vydají k volebním urnám a následně bude rozhodnuto o nové vládě. Přestože průzkumy v poslední době ukazují, že výhra ANO je pravděpodobná, podle vědmy se může nakonec vše ještě vyvrbit tak, že strana nebude ani druhá.

"Hodně jsem se pídila nad tím, kdy byly jaké strany založené, protože v astrologii jsem se musela od něčeho odrazit. Není to nic stoprocentního, protože od nápadu k založení uběhla vždy nějaká doba," popsala vědma Michaela Kudláčková, na čem svou volební předpověď založila.

Reklama:

"Pro ANO ve volbách dobré konstelace nejsou. V podstatě by neměli nic vyhrát, tím spíš ne volby. Kdo má mnohem lepší aspekty podle data založení, tak je koalice Spolu a Piráti. Mají to téměř totožné, proto nejsem schopná říct, kdo bude první a kdo bude druhý. Měli by být v těsném zákrytu a teprve za nimi třetí ANO," řekla Michaela Kudláčková pro ŽivotvČesku.cz, jakou roli mohou ve volbách hrát hvězdy.

ČSSD podle průzkumů bilancuje na hranici. Není jisté, zda se do Poslanecké sněmovny dostane. Podle vědmy ale šanci má. "V podstatě mají všichni lepší aspekty než ANO. Spolu, Piráti a STAN... Kdybych se měla dívat jen na své propočty, tak ČSSD se horko těžko s odřenýma ušima do Sněmovny dostane," dodala Michaela Kudláčková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že z astrologického hlediska nemusí být její předpověď zcela jistá a výsledky ve volbách se mohou lišit.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: