Bára Jánová prozradila recept na pevnou postavu. Herečka řekla, kolik nyní váží a proč musí cvičit

Herečka Bára Jánová
Herečka Bára Jánová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 6. 2021

Jedna z nejpůvabnějších českých hereček Bára Jánová (31) má velkou výhodu v tom, že zdědila geny, které nahrávají štíhlé postavě. Přesto si sympatická herečka uvědomuje, že musí poctivě cvičit. "Musím se přiznat, že během covidové doby jsem nic nedělala, a cítím na sobě, že potřebuji zamakat a nabrat svalovou hmotu," řekla Bára Jánová pro ŽivotvČesku.cz.

Herečka Bára Jánová, která v současné době exceluje především jako Sylva Popelková v seriálu Slunečná, se do žádných diet rozhodně nutit nemusí. Říká, že vždy měla hubenou postavu a cvičení je pro ni cestou, jak tělo zocelit a zpevnit.

"Když se mě někdo ptá, co pro svou postavu dělám, tak mu řeknu, že skoro nic. Máme v rodině, že jsme všichni trochu hubeňouři. Je to dané geneticky, mohu sníst cokoliv a přiberu minimálně. Je mi jasné, že naštvu ženy i část mužů," usmála se pohledná herečka a pro ŽivotvČesku.cz přiznala, že nyní nechala tělo hlavně odpočívat, ale už zase rozjíždí cvičení.

"Cvičím, protože mě to baví, udržuji si tělo pevné a také nějakou tu sílu si udržuji. Musím se přiznat, že během covidové doby jsem nic nedělala a cítím na sobě, že potřebuji zamakat a nabrat svalovou hmotu. Během epidemie jsem zhubla až moc," doplnila herečka, jejíž váha se pohybuje kolem 50 kilogramů.

"Mám trochu štěstí, že ten základ mám opravdu z rodiny, ale pečovat o tělo je nutné a nic nepodceňovat," řekla na rovinu herečka, která by se jednou chtěla usadit mimo Prahu a možná se vrátit na rodné Vlašimsko.

Bára Jánová (32) v letošním roce strávila několik dní v Dominikánské republice. To ale neb...

K

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.