Reklama:

Během pár minut 10 kg navíc. Všichni se mě nyní ptají na miminko, přiznala česká Barbie

Česká Barbie Gabriela Jiráčková
Česká Barbie Gabriela Jiráčková
Foto: Se svolením Gabriely Jiráčkové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 10. 2021

Modelka a influencerka Gabriel Jiráčková (21), která hrdě nosí přezdívku česká Barbie, přiznala, že stačí udělat chybu v šatníku a hned se cítí, že má o 10 kilogramů navíc. V poslední době také dostává plno dotazů ohledně těhotenství. "Dítě je zodpovědnost," řekla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že miminko nesnese kompromisy.

Reklama:

Modelky Gabriel Jiráčkové je v poslední době opravdu všude plno. Během filmového festivalu v Karlových Varech na sebe během několika večerních akcí strhla větší pozornost než mnoho českých hereček, středem zájmu je ale také na počátku podzimní sezóny. A musí si pořádně hlídat nejen kreativní účesy, ale také šatník. Když na sebe před pár dny při tradiční akci v kasinu vzala omylem cizí šaty, hned se lekla , že má o 10 kilogramů víc.

Reklama:

"Já si říkala, že je to outfit, o kterém se bude psát. Šaty jsem si totiž zkoušela narychlo ve shonu mezi přehlídkami, kdy se všude motají ramínka s desítkami dalších šatů pro různé modelky a nikdo jsme si nevšimli, že si odnáším úplně jiné šaty, než jsem vyzkoušela. Před odjezdem na akci do kasina mi to došlo. Dovedete si představit tu beznaděj? Šaty, které jsem si odvezla, byly tak o 3 až 4 čísla větší. Snažila jsem se to narychlo nějak zachránit zavíracími špendlíky, ale vůbec to nepomohlo. Měla jsem fakt strach. Ten model mi přidal snad 10 kg. Z toho plyne ponaučení, že nikdy si neber nic, co není tvoje," řekla pro ŽivotvČesku.cz se smíchem česká Barbie, která také přiznala, že v poslední době dostává hodně otázek na téma rodina a miminko.

"Naposledy se mě na to ptali včera v Bratislavě. To jsou nějaké erupce na Slunci, nebo co se to děje? Poslední dobou se mě na to ptá každý," zdůraznila pro ŽivotvČesku.cz žena, která se rozhodně netají láskou k plastickým operacím.

"Co se týče dětí, zatím vůbec neplánujeme, to v současné době pro nás není priorita. To bychom museli být v takové fázi, kdy už bychom dál neřešili kariéru a chtěli se nějakým způsobem usadit. Což se ale s velkou pravděpodobností možná ani nestane. Vždy budeme mít nějaké nové cíle a potřebu něco budovat. Dítě je zodpovědnost a pokud mu člověk chce věnovat maximum svého času a péče, která je třeba k tomu, aby z něj jednou vyrostl dobrý člověk, nejde to úplně dohromady s životním stylem, který máme nyní nastavený a už vůbec ne s takovým, jaký nás v příštích letech čeká," dodala pro ŽivotvČesku.cz s nádechem tajemství v hlase.

"A navíc všichni víme, že Max už přece jedno dítě má," doplnila s jiskřivým smíchem při povídání pro ŽivotvČesku.cz a mrkla tak, že určitě myslela hlavně svou maličkost.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: