Blondýna ze seznamovacího večera je zkušená herečka, všimli si diváci. Televize si za obsazením reality show stojí

Simone a její partner Patrik v show První večeře se Zdeňkem Pohlreichem.
Simone a její partner Patrik v show První večeře se Zdeňkem Pohlreichem.
Foto: Se svolením FTV Prima
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 8. 2021

Pod dohledem šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha (64) odstartovala nová seznamovací reality show, která mixuje koncept vztahový s konceptem kulinářským. V prvním díle jiskra přitažlivosti přeskočila mezi Patrikem Veselým (29) a Simone Hraškovou (32). Pohledná blondýna je přesvědčená, že v Patrikovi našla chlapa pro život. A diváci jsou zase přesvědčení, že Simone už v televizi v minulosti viděli. Kráska se totiž objevila v komedii Špindl 2 a má za sebou i natáčení Ordinace v růžové zahradě. "Všichni účastníci show První večeře prošli standardním castingem. V žádném případě se nejedná o najaté profesionální herce," uvedl pro ŽivotvČesku.cz koordinátor reality show Martin Šnýdr.

Seznamovací show televize Prima se koná v restauraci Zdeňka Pohlreicha, který večerem provází a glosuje jednotlivé páry. "Já sám bych odvahu na rande naslepo neměl, proto všechny, kteří do toho jdou, obdivuji. A přeji jim, aby ten neznámý protějšek byl pro ně co nejpřijatelnější a aby si vzniklé sympatie odnesli s sebou," sdělil Zdeněk Pohlreich pro ŽivotvČesku.cz. On a jeho tým mají za úkol v restauraci vytvořit uvolněnou atmosféru, aby se páry cítily dobře a rychle se naladily na společnou notu. "My se do soukromí svých hostů nikdy nemícháme. Slyšel jsem ale, že Patrik a Simone to spolu zkusí, tak jim přeji, ať jim to klape," doplnil Zdeněk Pohlreich pro ŽivotvČesku.cz.

Úspěšný kuchař má informace z první ruky, je totiž pravda, že hned první večer si do oka padli Patrik Veselý a Simone Hrašková. Oba za sebou mají složité vztahy. Simone prozradila, že její předchozí přítel si přivydělával jako společník bohatých pánů.

Těžkou životní zkoušku má za sebou také devětadvacetiletý Patrik. Před časem se s ním totiž rozešla herečka Kateřina Krejčíková, sestra Anety Krejčíkové (30). S Kateřinou má Patrik čtyřletou holčičku. "Rozchod jsem nesl blbě. Když mi byly tři roky, tak můj táta od nás odešel. Celý život jsem si proto říkal, že když budu mít dítě, tak i úplnou rodinu. A bývalá partnerka mi to vzala… Od té doby jsem opatrnější," přiznal Patrik, který asi netušil, co všechno večer se Simone přinese.

Přeskočila totiž mezi nimi pověstná jiskra a hned druhý den šli na rande už bez přítomnosti kamer. Oba dva se rozhodli, že to zkusí v reálném životě. A zkouška se pořádně zvrtla, protože Simone je nyní v sedmém týdnu těhotenství. "Test jsem si udělala ze srandy, nečekala jsem to. Je to hodně rychlé, ale jsem šťastná. Asi to tak mělo být," usmála se okouzlující blondýna, která televizní diváky upoutala také z toho důvodu, že si ji pamatují jako poměrně zkušenou herečku. Má dokonce svůj profil na filmových stránkách a objevila se v několika filmech a seriálech. Mezi ty nejvýznamnější patří Špindl2 či Ordinace v růžové zahradě.

Televizní diváci začali v internetových diskuzních fórech spekulovat, zda Simone nehraje i roli zamilované dívky v seznamovací show. "Všichni účastníci show První večeře prošli standardním castingem. V žádném případě se nejedná o najaté profesionální herce. Vztah Patrika a Simone je skutečný a autentický, aktuálně jsou v očekávání prvního přírůstku a plánují společnou budoucnost," uvedl pro ŽivotvČesku.cz koordinátor reality show Martin Šnýdr s tím, že Simone a Patrik se opravdu vydali po společné životní cestě. "S ohledem na druhý večerní vysílací slot naplnil první díl nové show První večeře naše očekávání. Věříme, že vzhledem k popularitě Zdeňka Pohlreicha i k pozitivním reakcím diváků, který na pořad máme, sledovanost pořadu nadále poroste," dodal Martin Šnýdr.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.