Ano, jsem herečka a chci velkou roli, přiznala Simone, kterou v reality show hostil Zdeněk Pohlreich

Simone Hrašková a Patrik Veselý
Simone Hrašková a Patrik Veselý
Foto: Se svolením FTV Prima
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 9. 2021

Nová reality show, kde se páry seznamují u dobrého jídla a pití, vyvolala řadu emocí a reakcí mezi diváky. Ti si všimli hlavně toho, že štíhlou blondýnku Simone Hraškovou (32) již v televizi viděli. Objevila se spekulace, že Simone je profesionální herečka, která své city k protějšku jen předstírá. Redakce ŽivotvČesku.cz sympatickou plavovlásku konfrontovala a ta přiznala, že před kamerami skutečně nestojí poprvé. "Člověk může mít tisíce profesí, a když já mám zrovna zkušenosti s herectvím, proč by mě měli posuzovat jinak? I tak přeci mohu jít na casting do reality show," vysvětlila Simone pro ŽivotvČesku.cz.

Při seznamovacím večeru pod dohledem šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha přeskočila jiskra mezi Simone Hraškovou a Patrikem Veselým (29). Ten má za sebou nevydařený vztah, když se s ním rozešla sestra herečky Anety Krejčíkové (30). Zkušenost je bolestná i z toho důvodu, že Patrik si pořídil s půvabnou Kateřinou dceru, která nyní vyrůstá v rozdělené rodině.

"Rozchod jsem nesl blbě. Když mi byly tři roky, tak můj táta od nás odešel. Celý život jsem si proto říkal, že když budu mít dítě, tak i úplnou rodinu. A bývalá partnerka mi to vzala… Od té doby jsem opatrnější," přiznal Patrik, když se snažil zapůsobit na Simone. A povedlo se mu to dokonale, protože se pár rozhodl, že to zkusí i v reálném životě. Dokonce spolu čekají miminko.

Někteří diváci ale celému konceptu nové reality show nevěří, protože zaregistrovali, že Simone se objevila v několika seriálech i filmech. Mladá žena na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz šla s pravdou ven a filmové zkušenosti přiznala.

"Když se první díl odvysílal, tak lidi začali hned psát do diskuzí, že mě někde viděli. Já to ale beru úplně v pohodě. Zahrála jsem si ve dvou filmech a párkrát jsem se objevila v seriálech, tak je otázkou, zda jsem tedy herečka. Beru to s pokorou a se skutečnými herečkami se měřit nemohu," řekla pro ŽivotvČesku.cz žena, která je nyní v 7. týdnu těhotenství. Nevidí nic špatného na tom, že do castingu se přihlásila, i když má zkušenosti s kamerou.

"Člověk může mít tisíce profesí, a když já mám zrovna zkušenosti s herectvím, proč by mě měli posuzovat jinak? I tak přeci mohu jít na casting do reality show. Kdo první díl viděl, tak mu došlo, že ty reakce všech lidí byly věrohodné, na všech bylo vidět, že se svým protějškem se vidí první, tohle se zahrát nedá," myslí si žena, která při prvním setkání dokázala na svůj protějšek výrazně zapůsobit. Simone Hrašková také popsala, jak se před kameru dostala a co by chtěla dokázat.

"Zajdu na casting a pak čekám, zda si mě produkce vybere. Takhle to bylo třeba s filmem Jan Palach, jsou to ale všechno maličké role, za které jsem opravdu ráda. Samozřejmě budu nadšená, když se zase naskytne nějaká šance a zase se budu moci před kameru postavit. Chtěla bych roli nějaké mrchy, to se vždy dobře hraje. Takže pokud bych si mohla vybírat, tak bych ráda hrála nějakou mršku. Ale já nemám žádnou hereckou školu, mám velkou pokoru, k filmu jsem se dostala jak slepá k houslím. Herectví mě baví, když bude další příležitost, tak to bude fajn, ale znovu říkám, že před herectvím i herečkami mám velkou pokoru a znám své limity," vysvětlila žena, která v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz působila až nezvykle skromně.

S účastí Simone Hraškové nemají problém ani tvůrci reality show První večeře. K celé záležitosti dodala vyjádření přímo televize Prima. "Všichni účastníci show První večeře prošli standardním castingem. V žádném případě se nejedná o najaté profesionální herce. Vztah Patrika a Simone je skutečný a autentický, aktuálně jsou v očekávání prvního přírůstku a plánují společnou budoucnost," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz koordinátor projektu Martin Šnýdr.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.