Zorka Hejdová se po mateřské dovolené vrací do práce. Jsem natěšená, i když se to nemá říkat nahlas, prozradila

Moderátorka Zorka Hejdová
Moderátorka Zorka Hejdová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 9. 2021

Začátkem dubna se moderátorka Zorka Hejdová (31) stala maminkou. Na svět přivedla rozkošného syna, který dostal jméno Nikolas. Nyní se po mateřské dovolené vrací do práce a na vysílání v rádiu se moc těší. Věří, že se jí s manželem Mírou Hejdou (37) podařilo najít režim, díky kterému půjde skvěle zkombinovat práci s péčí o chlapečka. "Ono se to nemá moc říkat nahlas, protože správně by máma v Česku měla být tři roky doma a nevytáhnout paty, ale já se strašně moc těším," řekla Zorka Hejdová pro ŽivotvČesku.cz.

Zorka Hejdová se po mateřské dovolené vrací do práce a bude znovu vysílat v rádiu. Sympatická moderátorka se dosud na plný úvazek věnovala péči o syna Nikolase a věří, že se jí podařilo najít systém, díky kterému dobře skloubí zaměstnání s mateřstvím. Zatímco bude vysílat, syn bude doma s tatínkem Mírou Hejdou. První vysílání po pauze ji čeká už ve středu a nemůže se dočkat.

"Já z toho mám krásné pocity. Ono se to nemá moc říkat nahlas, protože správně by máma v Česku měla být tři roky doma a nevytáhnout paty, ale já se strašně moc těším. Tatínek už jede domů a dnes bude hlídat malého, takže všechno bude v pohodě. Já jsem opravdu natěšená, protože mi vysílání chybělo, scházeli mi kolegové a celkově se těším zase na nějakou akci," řekla pro ŽivotvČesku.cz Zorka Hejdová.

Pohledná televizní, rozhlasová i internetová hvězda si je jistá tím, že o Nikolase bude v rukou tatínka dobře postaráno. "Hlavně jde o to, aby všichni byli v pohodě, aby malý byl v pohodě, což s tatínkem určitě bude. Mléko má odstříkané, takže obídek je připravený. Já si myslím, že vše dopadne, jak má," prozradila krásná maminka pro ŽivotvČesku.cz, jak se na první pracovní den s rodinou připravila.

"Je těžké vyhodnotit, zda jsem našla balanc, ale řekla jsem si, že mám svou práci moc ráda, a pokud to jde udělat tak, aby to nebylo na sílu a na krev, tatínek bude rád, že si malého užije Takže balanc zkusím najít a do práce se vrátit. Pokud to nepůjde, budu první, kdo to tak vyhodnotí a rozhodne se nakonec zůstat doma. Myslím si ale, že se to nestane, že jsme si režim vymysleli hezky a udržitelně. Věřím, že to bude fungovat," dodala Zorka Hejdová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.