Zorka Hejdová se po mateřské dovolené vrací do práce. Jsem natěšená, i když se to nemá říkat nahlas, prozradila

Moderátorka Zorka Hejdová
Moderátorka Zorka Hejdová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 9. 2021

Začátkem dubna se moderátorka Zorka Hejdová (31) stala maminkou. Na svět přivedla rozkošného syna, který dostal jméno Nikolas. Nyní se po mateřské dovolené vrací do práce a na vysílání v rádiu se moc těší. Věří, že se jí s manželem Mírou Hejdou (37) podařilo najít režim, díky kterému půjde skvěle zkombinovat práci s péčí o chlapečka. "Ono se to nemá moc říkat nahlas, protože správně by máma v Česku měla být tři roky doma a nevytáhnout paty, ale já se strašně moc těším," řekla Zorka Hejdová pro ŽivotvČesku.cz.

Zorka Hejdová se po mateřské dovolené vrací do práce a bude znovu vysílat v rádiu. Sympatická moderátorka se dosud na plný úvazek věnovala péči o syna Nikolase a věří, že se jí podařilo najít systém, díky kterému dobře skloubí zaměstnání s mateřstvím. Zatímco bude vysílat, syn bude doma s tatínkem Mírou Hejdou. První vysílání po pauze ji čeká už ve středu a nemůže se dočkat.

"Já z toho mám krásné pocity. Ono se to nemá moc říkat nahlas, protože správně by máma v Česku měla být tři roky doma a nevytáhnout paty, ale já se strašně moc těším. Tatínek už jede domů a dnes bude hlídat malého, takže všechno bude v pohodě. Já jsem opravdu natěšená, protože mi vysílání chybělo, scházeli mi kolegové a celkově se těším zase na nějakou akci," řekla pro ŽivotvČesku.cz Zorka Hejdová.

Okouzlující manželka režiséra Jiřího Adamce (73) a žena, která s profesionální grácii zvládá pracovat jako mluvčí vlády, přiznala, že se jí stýská po velkých rozhovorech pro ženy, že jí to chybí, ale nyní není vhodná doba. "Já to teď kvůli práci nemohu dělat, musím odmítat všechny rozhovory a všechny žádosti o ně. Mám jich hodně, mrzí mě to, jsem na to zvyklá, někdy mi to i chybí, ale bohužel... Každá práce má nějaká omezení," sympaticky a otevřeně vysvětlila Jana Adamcová (49) pro ŽivotvČesku.cz, jaká je situace před volbami.

Pohledná televizní, rozhlasová i internetová hvězda si je jistá tím, že o Nikolase bude v rukou tatínka dobře postaráno. "Hlavně jde o to, aby všichni byli v pohodě, aby malý byl v pohodě, což s tatínkem určitě bude. Mléko má odstříkané, takže obídek je připravený. Já si myslím, že vše dopadne, jak má," prozradila krásná maminka pro ŽivotvČesku.cz, jak se na první pracovní den s rodinou připravila.

"Je těžké vyhodnotit, zda jsem našla balanc, ale řekla jsem si, že mám svou práci moc ráda, a pokud to jde udělat tak, aby to nebylo na sílu a na krev, tatínek bude rád, že si malého užije Takže balanc zkusím najít a do práce se vrátit. Pokud to nepůjde, budu první, kdo to tak vyhodnotí a rozhodne se nakonec zůstat doma. Myslím si ale, že se to nestane, že jsme si režim vymysleli hezky a udržitelně. Věřím, že to bude fungovat," dodala Zorka Hejdová pro ŽivotvČesku.cz.

V posledních dnech se médii prohnala zpráva o tom, že do moderátorského křesla hlavního zp...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.