Zpěvák Bohuš Matuš se brzy stane otcem. Spekuluje se o těhotenství jeho partnerky

Bohuš a jeho partnerka Lucie.
Bohuš a jeho partnerka Lucie.
Foto: Archiv BM
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 7. 2020

Podle neověřených informací se zpěvák Bohuš Matuš stane otcem. Jeho sedmnáctiletá partnerka Lucie je podle bulvárního portálu eXtra těhotná. Prvního společného potomka by měla přivést na svět koncem roku.

Ještě před pár týdny zpěvák tvrdil, že na těhotenství partnerky je brzy. Sám by s tím prý ale neměl problém. "Mojí mamince jsem se narodil v jejích sedmnácti letech, takže si to představit umím a nebráním se tomu," řekl před časem zpěvák, který je více než rok zasnoubený se svou Lucií. Svatbu odložili kvůli tomu, že ještě není plnoletá. (psali jsme ZDE)

Pro portál se vyjádřilo několik lidí, kteří nechtěli být jmenováni a uvedli shodně: "Lucinka je v tom, rodit by měla v listopadu nebo prosinci," citoval bulvární web své zdroje.

Kontaktovali jsme zpěváka, ale stejně jako portál bez úspěchu. Nereagoval na SMS zprávy, stejně tak i na hovory. Jeho manažerka radostnou údajnou událost nechtěla komentovat. "Odpověď na tuto otázku nechávám bez komentáře,“ citoval portál eXtra Matušovu manažerku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.