Reklama:

Bohuš Matuš ukázal svůj nový domov. Zahradu jsme zatím ještě vůbec nevyužili, přiznal zpěvák

Zpěvák Bohuš Matuš s rodinou
Zpěvák Bohuš Matuš s rodinou
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 10. 2021

Úspěšné období zažívá zpěvák Bohuš Matuš (48), který má nejen půvabnou manželku a dceru, ale daří se mu i v profesní oblasti. Navíc se po náročných měsících a letech v panelovém domě přestěhoval s rodinou do nového domova, kde si užívají klid a absenci problémů se sousedy. "Lucinka vybavuje pokoj Natálky, má teď obrovský prostor, kde se může volně pohybovat. Zahradu jsme ještě nevyužili, protože se teď vracím domů z koncertů večer a není čas," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Najít místo, kde se člověk usadí a plánuje strávit desítky let života, není vůbec snadné. Bohuš Matuš, který v květnu řekl své »ano« milované partnerce Lucii (18), předtím bydlel v pražských Bohnicích. Manželé si přáli najít klid ve vlastním domě, aby se mimo jiné nemuseli ohlížet na sousedy, s nimiž měl zpěvák v minulosti několik nedorozumění především kvůli jeho potřebě trénovat hlas.

Reklama:

Krásný domek v Dolních Chabrech nedaleko od původního bydliště rodiny jim poskytl útočiště a mají z něho velkou radost i kvůli malé dceři.

"Jsme neskutečně nadšení, protože tady máme opravdu klid. Natynka má jenom pro sebe obrovský pokoj, který vlastně moje žena Lucinka vybavuje. Koupila jí velkou postýlku, krásné skříně a má pro sebe dostatek prostoru. V paneláku, kde jsme předtím žili, to bylo sice 3+1, ale malinké. Nemohla tam ťapkat a přesouvat se podle svých potřeb, teď ráda prozkoumává celý prostor domu. Jsme za to moc rádi," řekl Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz.

K nové nemovitosti patří také krásná zahrada, kterou však rodiče devítiměsíční holčičky zatím nevyužili – schází více času, ten věnuje hvězda muzikálové scény kromě rodiny také koncertování.

"Momentálně hodně cestuji na vystoupení, takže nejsem moc doma. Lucinka chodí někam na procházky, byli jsme se spolu podívat i v Krtkově světě (zábavní park, kde měli manželé v polovině května letošního roku svatbu, pozn. red). Vracím se spíše pozdě večer, například zahradu jsme zatím ještě vůbec nevyužili a už to asi ani nestihneme. Myslím, že na to dojde příští rok, až bude zase jaro a pak letní prázdniny," dodal oblíbený zpěvák pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: