Bohuš Matuš ukázal svůj nový domov. Zahradu jsme zatím ještě vůbec nevyužili, přiznal zpěvák

Nextfoto
Zpěvák Bohuš Matuš s rodinou
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 1. 10. 2021

Úspěšné období zažívá zpěvák Bohuš Matuš (48), který má nejen půvabnou manželku a dceru, ale daří se mu i v profesní oblasti. Navíc se po náročných měsících a letech v panelovém domě přestěhoval s rodinou do nového domova, kde si užívají klid a absenci problémů se sousedy. "Lucinka vybavuje pokoj Natálky, má teď obrovský prostor, kde se může volně pohybovat. Zahradu jsme ještě nevyužili, protože se teď vracím domů z koncertů večer a není čas," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz.

Najít místo, kde se člověk usadí a plánuje strávit desítky let života, není vůbec snadné. Bohuš Matuš, který v květnu řekl své »ano« milované partnerce Lucii (18), předtím bydlel v pražských Bohnicích. Manželé si přáli najít klid ve vlastním domě, aby se mimo jiné nemuseli ohlížet na sousedy, s nimiž měl zpěvák v minulosti několik nedorozumění především kvůli jeho potřebě trénovat hlas.

Krásný domek v Dolních Chabrech nedaleko od původního bydliště rodiny jim poskytl útočiště a mají z něho velkou radost i kvůli malé dceři.

"Jsme neskutečně nadšení, protože tady máme opravdu klid. Natynka má jenom pro sebe obrovský pokoj, který vlastně moje žena Lucinka vybavuje. Koupila jí velkou postýlku, krásné skříně a má pro sebe dostatek prostoru. V paneláku, kde jsme předtím žili, to bylo sice 3+1, ale malinké. Nemohla tam ťapkat a přesouvat se podle svých potřeb, teď ráda prozkoumává celý prostor domu. Jsme za to moc rádi," řekl Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz.

K nové nemovitosti patří také krásná zahrada, kterou však rodiče devítiměsíční holčičky zatím nevyužili – schází více času, ten věnuje hvězda muzikálové scény kromě rodiny také koncertování.

Jedním z nepříjemných následků prodělání onemocnění covid-19 je tzv. postcovidový syndrom, který trápí řadu vyléčených pacientů v Česku. Výjimkou nejsou ani známé tváře. Zpěvačka Hana Zagorová (75) skončila v péči lékařů a její stav zůstává vážný. Uznávaný imunolog Václav Hořejší (71) popsal základní příznaky, které by měly být varováním. "Hodně se uvádí kardiovaskulární a plicní problémy, ale také symptomy neurologického charakteru. Lidé často pociťují dušnost, velmi snadno se unaví a mohou mít tzv. »zamlženou« mysl. Špatně se soustředí, hůře jim to myslí a celkově jsou v nepříjemném duševním stavu," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

"Momentálně hodně cestuji na vystoupení, takže nejsem moc doma. Lucinka chodí někam na procházky, byli jsme se spolu podívat i v Krtkově světě (zábavní park, kde měli manželé v polovině května letošního roku svatbu, pozn. red). Vracím se spíše pozdě večer, například zahradu jsme zatím ještě vůbec nevyužili a už to asi ani nestihneme. Myslím, že na to dojde příští rok, až bude zase jaro a pak letní prázdniny," dodal oblíbený zpěvák pro ŽivotvČesku.cz.

Bohuš Matuš (48) a jeho partnerka Lucie Palkaninová, nyní už Matušová (18), bez pár dnů př...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu