Božské křivky a vosí pas bez odpírání. Jím, na co mám chuť, přiznala Eva Perkausová s tím, co musí pro svou figuru podstupovat

Moderátorka Eva Perkausová
Moderátorka Eva Perkausová
Foto: Se svolením Evy Perkausové
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 8. 2021

Krásou a sympatickým projevem těší televizní diváky. Moderátorka Eva Perkausová (27) se bezpochyby řadí mezi nejkrásnější ženy českého showbyznysu. Udržet si štíhlou linii ale není zadarmo, a to i přes skutečnost, že není zastánkyní přísných diet a umí si v jídle dopřát. "Zaměřuji se na pestrou stravu a snažím se spíš hýbat, což je podle mě základ. Převážně běhám, ale jezdím i na bruslích nebo hraju tenis," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Moderátorka Eva Perkausová oplývá půvabem a udržuje si štíhlou postavu. Ale raději si v jídle pochutná na tom, co má ráda a přijaté kalorie vykompenzuje sportem.

"Jím tedy na co mi přijde chuť (směje se). Dodržuju pestrou stravu a nedržím žádné diety. Snažím se spíše hýbat, což je podle mě základ. Převážně běhám, ale věnuju se všemu možnému – jezdím na bruslích, hraju tenis a vlastně využiju veškeré sporty, které se mi nabídnou. Ať už zimní, nebo letní. Co se týká péče o pleť, nemám speciální kosmetickou rutinu. Jediné, na co opravdu dbám, je každovečerní důkladné odlíčení. Na to by se měla zaměřit každá žena," řekla Eva Perkausová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že s ohledem na svou práci musí některé zásady dodržovat o to víc.

"Televizní make-up vyžaduje silné vrstvy líčidel a pleť dostává opravdu zabrat. Podobně je to s vlasy, tepelně nám je upravují – žehlí, kulmují a účes vyžaduje hodně silnou fixaci lakem. Každý moderátor to zná velmi dobře, ale patří to k naší profesi," dodala krásná blondýnka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.