Reklama:

Brzobohatý ukázal snímky ze svatby a vysvětlil, proč s manželstvím spěchali. Dojemná slova Arichtevy, pochlubila se, že na veselce byla

Ondřej Brzobohatý s manželkou Danielou
Ondřej Brzobohatý s manželkou Danielou
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 9. 2023

Po necelém roce a půl vztahu do toho hudebník Ondřej Brzobohatý a moderátorka Daniela Písařovicová takzvaně praštili. Vzali se za přítomnosti rodiny a přátel na břehu italského Gardského jezera. Novomanžel se nyní pochlubil prvními fotografiemi z velkého dne na sociální síti Instagram. K sérii snímků připojil Brzobohatý i dlouhý komentář, kde mimo jiné objasnil s dávkou humoru, proč se s Danielou vzali tak brzo po zásnubách. Okouzlující Písařovicová zasnoubení potvrdila redakci ŽivotvČesku.cz letos v červnu.

Reklama:

Muzikant a skladatel Ondřej Brzobohatý se potřetí oženil. Snoubenku Danielu Písařovicovou si vzal v polovině září na břehu italského jezera Garda za přítomnosti rodiny a přátel. Poměrně brzy po zásnubách, které proběhly na společné dovolené na Maledivách, si snoubenci řekli své »ano«.

Reklama:

Zásnuby pro ŽivotvČesku.cz potvrdila v červnu sama moderátorka Daniela Písařovicová. "Ano, zasnoubili jsme se," sdělila charismatická brunetka.

Brzobohatý nyní na Instagramu sdílel tři fotografie ze společného velkého dne. Novomanželka zvolila jednoduchý střih šatů, Ondřej zvolil černobílou kombinaci smokingu a oběma to velmi slušelo. Na jednom ze snímků je dvojice zachycena při jízdě v červeném kabrioletu. Brzobohatý v komentáři také vysvětlil, proč se s Danielou vzali tak brzy.

"S velkou nadsázkou a humorem lze tvrdit, že Daniela (dle jejích slov) na svatbu spěchala do doby, dokud jí to stále známky gravitace v obličeji dovolí, a já se chtěl zkrátka oženit, protože mě nebaví být rozvedený, což s sebou nese cejch někoho, kdo prohrál," uvedl muzikant v komentáři a dodal, že manželé užívají společné příjmení Brzobohatí.

K utajené veselce se na sociální síti Instagram v takzvaném příběhu vyjádřila i herečka Veronika Arichteva, kterou pojí s Danielou Písařovicovou přátelství už od doby, kdy spolu účinkovaly v taneční soutěži StarDance.

"Já tam byla, jedla, víno pila. Nevěsta, jak z růže květ, a ženich jakbysmet. Zazvonil zvonec a pohádky je začátek," napsala Arichteva. "Nejkrásnější svatba, na jaké jsem byla," dodala herečka, jež si do Itálie na svatbu zaletěla s manželem Biserem a synem Lukou.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: