Celé dny jen jedla a v noci pila energetické nápoje. Svobodná matka už nechtěla vážit 114 kilogramů a její proměna bere dech

Jade Wilkinsonová
Jade Wilkinsonová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 9. 2021

Už odmalička byla baculatá, pár přebytečných kilo ale nikdy neřešila. V těhotentsví pak Jade Wilkinsonová přibrala výrazněji, partner ji opustil a ze stresu se uchýlila k přejídání. Až když kvůli své váze nemohla se synem dělat vše, co by chtěla, odhodlala se razantně změnit svůj životní styl. Zatím dokázala zhubnout 44 kilogramů a ve své cestě za vysněnou postavou a dobrou kondicí nekončí, uvedl k razantní proměně britský bulvární deník Daily Mail.

Jade Wilkinsonová se po rozchodu s partnerem a otcem svého syna dostala na psychické dno. Neměla chuť cokoliv dělat a vyhýbala se i povinnostem, jako je vaření. Jedla tak jídla z dovozu, fastfood a prefabrikáty, které stačilo ohřát v mikrovlnce. Výsledkem byla hmotnost 114 kilogramů. Mladá žena byla nešťastná vždy, když se na sebe podívala do zrcadla.

"Byla jsem schopná sníst dvě porce jídla z obchoďáku na posezení, přes den jsem si dávala jen limonády a v noci u televize vypila klidně i tři energetické nápoje. Cítila jsem se jako obrovský ošklivý balón a nebyla jsem schopná se se synem věnovat aktivitám, po kterých toužil. Až díky němu se ve mně cosi zlomilo, něco už jsem musela udělat," řekla Jade Wilkinsonová deníku Daily Mail.

Matka samoživitelka se na internetu zaregistrovala do hubnoucího programu, kde jí byl na míru vytvořen jídelníček. Také začala s pohybem, za den musela ujít alespoň 10 tisíc kroků. "Vyměnila jsem tučné a nezdravé polotovary za zeleninu a ovoce. Začala jsem vařit doma, chutně a zdravě. Přizpůsobit se takové změně bylo zpočátku náročné, ale stálo to za to," citoval Daily Mail Jade, která se dnes cítí mnohem lépe.

"Netušila jsem, že dokážu zhubnout jediné kilo, natož pak 44! Po prvních pár týdnech už jsem začala dostávat komplimenty. Jsem pyšná na to, jak jsem se dokázala změnit. Stále nejsem na vysněné váze, přirovnávám se k jiným a štve mě přebytečná kůže, ale jsem o moc šťastnější než dřív. Navíc jsem mnohem lepší mámou svému synovi. A to i přesto, že mám dny, kdy své chutě neovládnu a dám si čokoládu," dodala pro britský deník svobodná matka, která nyní váží 70 kilo a cítí se konečně skvěle.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.