Česká Barbie Gabriel Jiráčková ukradla Vary hvězdám. Moje boty nosila Lady Gaga, chystám další esa, směje se

Gabriel Jiráčková v Karlových Varech
Gabriel Jiráčková v Karlových Varech
Foto: Se svolením Gabriel Jiráčkové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 8. 2021

I když není uznávanou herečkou, fotografové se kolem ní točí, jako kdyby do Karlových Varů dorazila nějaká královna Hollywoodu. Česká Barbie Gabriel Jiráčková (21) patří k nejlépe oblékaným ženám v Česku a moc dobře to ví. "Vzala jsem si boty, ve kterých k prezidentským botám vyrazila Lady Gaga. Ještě jsem si schovala další esa a čekám na jedny zajímavé boty," řekla sympatická kráska pro ŽivotvČesku.cz.

Barbie Gabriel Jiráčková dorazila do Karlových Varů v mezinárodním outfitu. O rozkošné copánky se jí postarala kadeřnice na Slovensku, výstřední boty dorazily z Kalifornie.

"Jsem ráda, že do zahájení festivalu stihly dorazit boty Dolls Kill, do kterých jsem se bezmezně zamilovala u Lady Gaga už loni, kdy v nich vyrazila k prezidentským volbám," uvedla kráska pro ŽivotvČesku.cz a zavzpomínala, jak Karlovy Vary a zdejší festival vnímala v minulosti.

"Karlovy Vary a filmový festival jsou pro mě srdeční záležitostí. Vlastně před pěti lety tady na 51. ročníku pro mě začalo jedno velké dobrodružství. Tehdy jsme s přítelem Maxem vyjeli lanovkou k Imperialu, koukali jsme se dolů na Vary a přemýšleli, jaké umělecké jméno pro mě zvolíme. Tady také tehdy vznikla i ta moje první »Barbie« fotka »dole bez« s výhledem na Pupp, která obletěla svět a udělala mě opravdu známou. Tehdy se psalo o tom, že jsem na zahájení zastínila i hvězdy a ukradla jim Vary. Já to tady prostě miluji a jsem ráda středem pozornosti," řekla česká modelka a zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz. Pokud vše klapne, tak do konce týdne by měla vynést další odvážné modely.

"V minulosti se psalo, že do Varů jezdím jen na večírky a filmy mě prý nezajímají, přitom je to úplně přesně naopak. Večírky nevečírky, každý den tu vstávám brzy, ráno ještě před snídaní se jdu trochu protáhnout do fitka v hotelu a přes den se pak snažím zvládnout tolik filmů, kolik se jen dá. Letos by jich konečně mohlo být i víc než dřív, jelikož tentokrát mě obléká fantastická módní návrhářka přímo tady z Varů Debbie Brown. Mám tak komplet šatník i se servisem neustále po ruce. Jen ještě jedny boty mi měly přijít z Ameriky, ale zatím nedorazily. Doufám, že se to přeci jen stihne, jinak budu muset asi trochu improvizovat," prozradila silikonová kráska pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.