Česká Barbie Gabriela Jiráčková si vyrazila do společnosti. Přítomné ohromila extravagantním růžovým účesem

Gabriel Jiráčková je známá jako česká Barbie
Gabriel Jiráčková je známá jako česká Barbie
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 9. 2021

Krása je její doménou. Gabriela Jiráčková (21) je považována za českou Barbie, ikonickou panenku ztělesňující dokonalý půvab. Ve svém věku má za sebou řadu cenných zkušeností a experimentů. Ten poslední předvedla během oslavy čtvrtého výročí známého kasina, kde byla s dlouhými růžovými vlasy k nepoznání. "Už delší dobu mě lákalo trochu výrazněji si zaexperimentovat s účesem a s vlasy," přiznala pro ŽivotvČesku.cz kráska, která si na sebe oblékla poměrně extravagantní rudý model šatů.

Gabriela Jiráčková letos během filmového festivalu dokázala, že se v Karlových Varech cítí jako ryba ve vodě. Sebevědomí jí dodal partner Max a také extravagantní módní kousky, které pro ni nachystala módní návrhářka Debbie Brown. Neuplynulo ani moc času a svůj cit pro nevšední módu ukázala světu znovu, když se objevila na společenském večírku, kde byla nepřehlédnutelná. A to nejen kvůli výraznému účesu, ale i zajímavému modelu šatů.

"Jedním z účesů, který mě už strašně dlouho lákal, jsou variace na barevné copánky. A tak moc se mi to zalíbilo, že účes byl stvořen u nás zcela novou technikou crochet, kdy se na vlastní našité copánky navážou ještě dlouhé kudrny a přidává se a přidává a přidává. Konečně jsem si tak opět užila pořádného růžového mega účesu, který se bohužel s vlastními vlasy, ale ani s přírodními prodlouženými, nedá jednoduše udělat. Růžová barva je totiž mrcha a vůbec na vlasech nedrží," řekla ke svému účesu Gabriela Jiráčková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že stejně jako vlasové proměny si užívá fashion kreace a miluje experimentování s outfity.

Na společenskou akci kromě české Barbie přišla řada známých tváří. Mezi nimi třeba zpěvačka Michaela Nosková (38), která nedávno prozradila milou novinku, že je v pátém měsíci těhotenství. Na akci tak ukázala bříško, které se jí už mírně zakulacuje.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.