Charlize Theronová se může pyšnit perfektní postavou. Na pláži v červených plavkách vystavila pozadí bez chybičky

Herečka Charlize Theronová
Herečka Charlize Theronová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 12. 2021

Herečka Charlize Theronová (46) patří k největším hollywoodským chameleonům a v některých ze svých rolích je přímo k nepoznání. Zároveň se ale jedná o neobyčejně krásnou ženu, která se i po čtyřicítce může chlubit tělem, za které by se ani o 20 let mladší ženy rozhodně nestyděly. Naposledy postavu ukázala v plavkách na dovolené v mexickém letovisku, kam se vypravila s maminkou a její forma bere dech.

Charlize Theronová se řadí ke šťastným ženám, na kterých přibývající věk vůbec není znát. Už přinejmenším 10 let vypadá stále stejně, vrásky ji příliš trápit nemusí a co víc, stále se může pyšnit perfektní postavou a kůží, kterou ani v problematických partiích nezdobí nepopulární celulitida. V letovisku Cabo San Lucas při radovánkách na pláži ukázala v červených plavkách i dokonale tvarované pozadí.

Úchvatná blondýnka ví, že jako herečka je neustále na očích a její role vyžadují určitý vzhled a kondici. Postavu tak nemá zadarmo, naopak na ní intenzivně pracuje a dlouhodobě se drží zdravého životního stylu, kdy dodržuje pestrý jídelníček a má dostatek pohybu. Přestože mnohé ženy na ni pohlížejí jako na vzor a ztělesnění krásy, ona sama komentuje své tělo se skromností.

"Rozhodně nemám perfektní tělo. Vždy na sobě najdu něco, na čem mohu pracovat. Došla jsem ale do bodu, kdy se ve svém těle cítím spokojeně a jsem šťastná za to, jak vypadám," řekla oblíbená herečka, známá například z filmů Rychle a zběsile 8, Sněhurka a lovec či Zrůda v rozhovoru pro americký společenský magazín Modern Luxury.

Přestože se Theronová stravuje zdravě a tučná jídla vynechává, umí si pokrmy vychutnat. Co se týká sportu, jejími úplně nejoblíbenějšími aktivitami jsou spinning a jóga. Obojí má blahodárný vliv nejen na její tělo, ale také na mysl, konkrétně jóga se totiž řadí mezi cvičení, která pomáhají člověku relaxovat.

Velkou součástí života herečky jsou i dlouhé procházky. "Jen kousek od domu mám krásnou dlouhou stezku. Mohu se tam jít s dětmi a se psy projít, kdykoliv se mi zachce," dodala nestárnoucí Charlize Theronová pro magazín Modern Luxury.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.