Chřadla před očima a okolí působila starosti. Selena Gomezová se vrátila na výsluní a je krásnější než dřív

Selena Gomezová
Selena Gomezová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 1. 2022

Poslední roky pro ni nebyly vůbec lehké, protože nemusela zvládat pouze koronavirovou pandemii, ale především vážné zdravotní problémy. Herečka, zpěvačka a módní návrhářka Selena Gomezová (29) oslaví letos jubilejní třicetiny a zdá se, že nepříznivá kapitola jejího života snad konečně skončila.

Ne každý by se dokázal vypořádat s tím, co musela ve svém věku ustát Selena Gomezová. Lékaři jí v roce 2014 diagnostikovali lupus, mimo to podstoupila transplantaci ledviny, bojovala s psychickými problémy a také bipolární poruchou, jak informoval magazín People. I když se podlomené zdraví projevilo na její psychice a vzhledu, nevzdala se a statečně bojovala se vším, co si musela ze stran doktorů za posledních deset let vyslechnout.

Spolu s tím bylo nutné, aby změnila dosavadní smýšlení a režim. "Je to něco, co jsem musela upřednostnit (zdraví, pozn. red.) a nastavit si hranice, abych zajistila, že pro mě bude vždy na prvním místě. Svoji práci miluji, ale někdy se cítím přetažená a v tu chvíli musím couvnout. Ujistit se, že dostatečně spím a dokážu si vyhradit volno, které si užiji se svou rodinou a přáteli. Popravdě řečeno, nechci se stát typem člověka, který si řekne, že dostal léky a všechno už je v pohodě. Mám v ně důvěru, samozřejmě i v léčbu. Všechno jsem to podstoupila, abych zlepšila svůj zdravotní stav. Ale moje rada nezní, že to člověk nějak zvládne. Je to každodenní trénink," řekla zpěvačka v rozhovoru pro magazín Vogue.

Selena Gomezová řešila kvůli svým nemocem příbytek na váze a také otoky především v horní části těla. Smutný pohled na dříve zářící hvězdu trápil nejen fanoušky, protože vypadala hodně vyčerpaně a chřadla před očima. Teď se však ukázala ve společnosti a moc jí to slušelo. Ale hlavně vypadala po dlouhé době opět spokojeně a zdravě.

"Miluju dospívání. Když jsem byla mladší, děsilo mě a myslela jsem si, že můj život bude vypadat jinak. Ale teď si říkám: Wow, tohle jsem nikdy neočekávala a nemohla bych být víc nadšená. Přestala jsem se starat o to, co lidé říkají a je to skvělé," vyjádřila se půvabná tmavovláska, jak cituje magazín People.

V roce 2007 zazářila Selena Gomezová v roli Alex Russoové v seriálu Kouzelníci z Waverly, za nímž stojí gigant filmového průmyslu – společnost Walt Disney. Ten odstartoval úspěšnou kariéru také Demi Lovatové (29), Miley Cyrusové (28) nebo třeba Hilary Duffové (34). Pro rodačku z Grand Prairie v Texasu bude letošní rok 2022 významný, i proto, že za šest měsíců oslaví jubilejní třicetiny.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.