Dáda Patrasová letos na Vánoce nebude dělat štědrovečerní pokrmy. Nebude ani doma, uvedla a pochválila dceru

Dagmar Patrasová s dcerou Annou
Dagmar Patrasová s dcerou Annou
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 12. 2022

Vánoční svátky jsou pro řadu lidí symbolem rodinné pohody. V tomto duchu je letos pojali i v rodině herečky Dády Patrasové (66), která plánuje Vánoce strávit se svými blízkými u dcery Anny Slováčkové (27). Pro ŽivotvČesku.cz pochválila dceřiny kuchařské dovednosti.

Nedávno se v pořadu Agáty Hanychové »Holčičky« Dáda Patrasová přiznala, že sice ráda vaří, ale pečení jí nic neříká. Daleko lépe prý peče její dcera Anička, která stejně jako loni pozvala svou rodinu na Vánoce k sobě domů, a tak zpěvačka nemusí o svátcích ani připravovat štědrovečerní večeři.

Podle svých slov se již královna dětských srdcí na svátky těší. "Stejně jako loni, tak i letos budeme u Aničky. Ona bydlí kousek od nás, je to prakticky přes ulici. A také musím říct, že opravdu skvěle vaří, je moc šikovná," pochválila pro ŽivotvČesku.cz Dáda Patrasová svou dceru, která se stejně jako ona vydala na hudební a hereckou dráhu.

Sympatická Anna Slováčková již dříve pro ŽivotvČesku.cz vysvětlila, že v jejich rodině jsou vánoční svátky spíše setkání, než že by se věnovali lidovým zvykům. Raději si povídají či se společně podívají na některou z pohádek.

"Budeme je trávit nejpravděpodobněji jako každý rok s rodinou u mě doma. Uvařím klasické jídlo. Tradiční Vánoce nemáme ve smyslu, že nedodržujeme tradice, ale u nás je to spíše o setkání. To znamená, že se sejdeme, koukneme na nějakou pohádku a uděláme si pohodičku," přiblížila pro ŽivotvČesku.cz Anna Slováčková, jak u nich v rodině tráví čas Vánoc.

Letošní zimní svátky snad prožije celá rodina po dlouhé době klidně. Manžel Dády Patrasové, hudebník Felix Slováček (79), se totiž po sedm let trvajícím vztahu s mladší výtvarnicí Lucií Gelemovou (39) vrátil domů a vztahy se svou ženou i k radosti svých potomků, Anny a Felixe mladšího (39), výrazně urovnal.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.