Dáda Patrasová po nedávné autonehodě ukázala světu své "airbagy". Felix Slováček se nad manželkou slitoval a vyvezl ji do Tunisu

Dáda Patrasová
Dáda Patrasová
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 6. 2022

Herečce Dádě Patrasové (66) se v poslední době příliš nedaří. Minulý měsíc způsobila dopravní nehodu, při které odmítla dechovou zkoušku, a následně se potácela v nepříliš důstojném stavu po Praze, čímž udělala ostudu nejen sobě, ale celé rodině. Manželovi Felixi Slováčkovi (79) s ní poté došla trpělivost a zakázal jí účast na své oslavě narozenin. Nyní to však vypadá, že ji opět vzal na milost. Vyvezl ji totiž do Tunisu. Na dovolenou s nimi vyrazil také herec Jiří Krampol (83), kterému na blahu jeho přátel záleží. "Je hrozné, že Dádiny problémy velmi komplikují život celé rodině," uvedl pro ŽivotvČesku.cz.

Dádina nedávná autonehoda vyvolala opět spekulace, zda královna dětských srdcí nemá potíže s alkoholem. Kousek od domova její vůz poškodil zaparkované auto a nakonec skončil v betonovém sloupku. Na místo dorazila nejen policie, ale také hasiči. Herečka se na místě odmítla podrobit dechové zkoušce. Následně ji zachytila kamera, jak se prochází po ulici nejistým krokem, musí se přidržovat zdi a nakonec nepříliš důstojně odpočívá vsedě přímo na chodníku.

Po tomto incidentu se její manžel Felix Slováček odhodlal k ráznému kroku - svou choť nepozval na svou vlastní oslavu narozenin. "Víte, asi by vážně nebylo dobré, aby tam v takovém stavu přišla. Je mi to vážně líto, jaké má problémy," okomentoval pro ŽivotvČesku.cz tento krok dlouholetý přítel dvojice, herec Jiří Krampol (83).

Bohužel pro Dádu však nezůstalo jen u tohoto zákazu. Manžel ji totiž vykázal také z dovolené v Turecku, kterou společně dlouho plánovali a na kterou tak hudebník vyrazil pouze s dětmi, Annou Slováčkovou (26) a Felixem Slováčkem mladším (38).

Nyní se však zdá, že v jejich manželství je zase vše zalité sluncem. Společně s Jiřím Krampolem se totiž vydali do Tuniska k moři, kde tmavovlasá zpěvačka oslnila pohledem na svůj naditý dekolt u bazénu. Na snímcích z dovolené vypadá velice svěží, a tak jí nespíš trocha odpočinku daleko od domova, kde může zapomenout na nedávnou ostudu, svědčí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.