Dáda Patrasová se vyjádřila ke konci vztahu svého manžela. Gelemová kolem sebe kope, reaguje zpěvačka na nařčení

Herečka Dáda Patrasová
Herečka Dáda Patrasová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 5. 2021

Hudebník Felix Slováček (77) a Lucie Gelemová (38) se po 7 letech vztahu rozešli. Malířka informaci sama zveřejnila na sociálních sítích a podotkla také, co bylo důvodem krachu vztahu. Ve svém příspěvku uvedla, že muzikantova manželka Dagmar Patrasová (65) jí od roku 2015 zasahovala do soukromí zasíláním výhružných a vulgárních zpráv. "Paní Gelemová si vymýšlí, lže a kamufluje," reagovala na nařčení Dáda Patrasová pro ŽivotvČesku.cz.

Lucie Gelemová a Felix Slováček se po několikaletém vztahu rozešli. Malířka ve vyjádření na sociální síti uvedla, že rozchod byl jejím rozhodnutím, které vyplývalo z hudebníkova přístupu ve vztahu k jeho manželce Dagmar Patrasové.

Ve vyjádření Gelemová manželku svého, dnes již bývalého přítele, obvinila z vyhrožování. "Patrasová mi navíc mimo jiné od roku 2015 zasahuje i do soukromí, a to zasíláním výhrůžných a vulgárních SMS zpráv, které často evidentně nepíše za střízliva," napsala s tím, že zprávy může doložit.

Dáda Patrasová si taková nařčení nenechává líbit a vyvrací, že by byla pravdivá. "Paní Gelemová si vymýšlí, lže a kamufluje. Asi se s ní manžel rozešel a ona teď kolem sebe kope," uvedla herečka a zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz.

Felix Slováček by měl nyní začít bydlet v domě svého syna a dle slov Gelemové se k manželce vracet rozhodně nehodlá. Hudebník je aktuálně mimo republiku. "Jsem v Arménii, vracím se 24. května," řekl Felix Slováček pro ŽivotvČesku.cz s tím, že k nejnovějším událostem se vyjádří později.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.