Dagmar Patrasová jede do Itálie za svým přítelem. Felixe nechám doma, to by přeci nešlo, směje se

Dagmar Patrasová a její přítel Vito
Dagmar Patrasová a její přítel Vito
Foto: Se svolením Dagmar Patrasové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 7. 2021

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová (65) si vůbec není jistá, že se její manžel Felix Slováček (78) skutečně rozešel s výtvarnicí Lucií Gelemovou (38), i když ta k tomu v polovině května dokonce vydala prohlášení. "Na jejich rozchod moc nevěřím," uvedla Dagmar Patrasová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že se chystá na dovolenou do Itálie, kde se shledá se svým přítelem Vitem. "Myslím si, že člověk by měl trávit čas s lidmi, se kterými je mu dobře. Takže budeme chodit na procházky, pít víno, jíst ryby a hodně si budeme povídat," těší se manželka Felixe Slováčka.

Výborně naladěná Dagmar Patrasová nespekuluje nad tím, zda se její manžel Felix rozešel či nerozešel s Lucií Gelemovou, jak výtvarnice v polovině května tvrdila, místo toho má plnou hlavu plánování cesty do Itálie.

Cestu přes hranice jí ulehčí i očkování proti koronaviru, které má královna dětských srdcí kompletně za sebou. "Mám obě dávky Pfizeru, myslím si, že je to v současné době nutnost po zdravotní stránce, i co se týče toho, že to usnadní fungování ve společnosti a cestování. Nyní se chystám do Itálie, ale kdy přesně pojedu, to ještě nevím. Teď je hezké počasí i tady v Česku, až se to začne kazit, tak vyrazím, to může být klidně už za týden," řekla Dáda pro ŽivotvČesku.cz s tím, že původně si hrála s myšlenkou, že by letní dovolenou mohli prožít jako rodina i s manželem, ale nyní už na takové myšlenky nemrhá energií.

"Nakonec nejedu ani s kamarádkami ani s manželem. Jedu prostě sama, protože se tam s někým potkám," přiznala potutelně a pak šla s pravdou ven.

"Asi nemá smysl skrývat, za kým tam jedu. Stejně se ví, že jsme přátelé a že už to trvá roky, takže říkám na rovinu, že se chystám do Itálie za Vitem. Myslím si, že člověk by měl trávit čas s lidmi, se kterými je mu dobře. Takže budeme chodit na procházky, pít víno, jíst ryby a hodně si budeme povídat," řekla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že Felixe už nehodlá do ničeho nutit ani přemlouvat.

"Felixe brát nebudu, to by přeci nešlo... On přeci jezdí k moři s někým jiným," smála se Dáda s tím, že na Felixe se načekala dost a ani vlastně nevěří tomu, že se její manžel opravdu rozešel s Lucií Gelemovou, jak výtvarnice v polovině května tvrdila. "Rozešli se a pak spolu tráví volný čas? To je přeci nějaké divné," pobaveně zakončila Dagmar Patrasová, ze které letní pohoda doslova stříká.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.