Dagmar Patrasová jede do Itálie za svým přítelem. Felixe nechám doma, to by přeci nešlo, směje se

Dagmar Patrasová a její přítel Vito
Dagmar Patrasová a její přítel Vito
Foto: Se svolením Dagmar Patrasové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 7. 2021

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová (65) si vůbec není jistá, že se její manžel Felix Slováček (78) skutečně rozešel s výtvarnicí Lucií Gelemovou (38), i když ta k tomu v polovině května dokonce vydala prohlášení. "Na jejich rozchod moc nevěřím," uvedla Dagmar Patrasová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že se chystá na dovolenou do Itálie, kde se shledá se svým přítelem Vitem. "Myslím si, že člověk by měl trávit čas s lidmi, se kterými je mu dobře. Takže budeme chodit na procházky, pít víno, jíst ryby a hodně si budeme povídat," těší se manželka Felixe Slováčka.

Výborně naladěná Dagmar Patrasová nespekuluje nad tím, zda se její manžel Felix rozešel či nerozešel s Lucií Gelemovou, jak výtvarnice v polovině května tvrdila, místo toho má plnou hlavu plánování cesty do Itálie.

Cestu přes hranice jí ulehčí i očkování proti koronaviru, které má královna dětských srdcí kompletně za sebou. "Mám obě dávky Pfizeru, myslím si, že je to v současné době nutnost po zdravotní stránce, i co se týče toho, že to usnadní fungování ve společnosti a cestování. Nyní se chystám do Itálie, ale kdy přesně pojedu, to ještě nevím. Teď je hezké počasí i tady v Česku, až se to začne kazit, tak vyrazím, to může být klidně už za týden," řekla Dáda pro ŽivotvČesku.cz s tím, že původně si hrála s myšlenkou, že by letní dovolenou mohli prožít jako rodina i s manželem, ale nyní už na takové myšlenky nemrhá energií.

"Nakonec nejedu ani s kamarádkami ani s manželem. Jedu prostě sama, protože se tam s někým potkám," přiznala potutelně a pak šla s pravdou ven.

"Asi nemá smysl skrývat, za kým tam jedu. Stejně se ví, že jsme přátelé a že už to trvá roky, takže říkám na rovinu, že se chystám do Itálie za Vitem. Myslím si, že člověk by měl trávit čas s lidmi, se kterými je mu dobře. Takže budeme chodit na procházky, pít víno, jíst ryby a hodně si budeme povídat," řekla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že Felixe už nehodlá do ničeho nutit ani přemlouvat.

Zpěvačka Marcela Holanová (70) patří k legendám české pěvecké scény. Je ráda, že protiepidemická opatření se rozvolnila a může opět vystupovat. Svým hlasem obohatila soustředění soutěže Muž roku, které se koná v chateau Šanov. Řada lidí si ale všimla, že zpěvačka je v obličeji odulejší, než je u ní zvykem. Pro ŽivotvČesku.cz svou proměnu vysvětlila. "Přibrala jsem a mám také problém, že se zavodňuji," vysvětlila vynikající zpěvačka.

"Felixe brát nebudu, to by přeci nešlo... On přeci jezdí k moři s někým jiným," smála se Dáda s tím, že na Felixe se načekala dost a ani vlastně nevěří tomu, že se její manžel opravdu rozešel s Lucií Gelemovou, jak výtvarnice v polovině května tvrdila. "Rozešli se a pak spolu tráví volný čas? To je přeci nějaké divné," pobaveně zakončila Dagmar Patrasová, ze které letní pohoda doslova stříká.

Výtvarnice Lucie Gelemová (39) na prahu čtyřicítky začíná žít nový život bez vlivu hudební...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.