Daniela Písařovicová ukázala skvostnou postavu v šatech. Prozradila, že naposledy vážila 61 kilogramů

Moderátorka Daniela Písařovicová
Moderátorka Daniela Písařovicová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 6. 2021

Na letošní prázdniny se moderátorka Daniela Písařovicová (42) těší. Přiznala sice, že ještě nemá naplánovanou dovolenou a je otázkou, kterou destinaci zvolí, přesto si nedělá starosti s postavou do plavek. "Žijme tak, abychom byli šťastní, abychom se smáli, neřešme, zda máme trošku špíček na břiše, o tom ten život opravdu není," řekla pro ŽivotvČesku.cz pohledná moderátorka a prozradila, že její váha je okolo 61 kilogramů.

Daniela se objevila na tiskové konferenci organizace, která sdružuje pacienty a profesionály se zájmem o ALS. A do teplotně přívětivého počasí se vybavila krátkými šaty v bílé barvě, v nichž jí to velmi slušelo. Sama podle svých slov svou váhu a postavu neřeší, protože člověk se má cítit šťastný, i když třeba nemá ideální míry.

"Já doma nemám váhu, převažuji se jen u rodičů. Naposledy jsem měla 61 kilogramů. Což vzhledem k mé výšce je v pohodě. Na svém těle samozřejmě nějaké nedostatky také vidím, ale to vidí asi každá žena. Proč se v tom ale rýpat... Dokonalost možná existuje, ale není potřeba tady dávat nějaké vzory, že pokud někdo nemá postavu 90-60-90, tak je to špatně. Jde opravdu o náš vnitřní pocit a o to, abychom se cítili dobře," sdělila populární moderátorka, která prožila 16 let v České televizi.

Herečka a příležitostná porotkyně Patricie Pagáčová (32) ukázala, že když má žena dobré rodinné zázemí, dokáže skloubit péči o miminko s návratem do práce. "Jsem uprostřed šestinedělí," potvrdila sympatická herečka pro ŽivotvČesku.cz. Během náročné práce v porotě jí bude velkou oporou kamarádka a také maminka Monika Bagárová (26).

"Věřím tomu, že kolikrát holky, které tyto míry nemají, jsou v životě daleko spokojenější, než ty, které mají ideální míry. Žijme tak, abychom byli šťastní, abychom se smáli, neřešme, zda máme trošku špíček na břiše, o tom ten život opravdu není. Život je moc krátký na to, abychom řešili takového hlouposti," doplnila pro ŽivotvČesku.cz pohledná moderátorka, která se v roce 2018 stala jednou ze soutěžících taneční show StarDance.

Tehdy Daniela Písařovicová skončila na pěkném pátém místě s tanečním partnerem Michalem Mládkem, ale jednoznačně se řadila k nejpůvabnějším ženám celé show.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.