Datum 12.8 očima numeroložky: Ve vztazích může dojít k bodu zlomu. Po 13. hodině vše nabere spád, říká

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 8. 2021

Datum 12. srpna je každoročně spojováno s pozorováním jednoho z nejkrásnějších úkazů, který příroda během roku nabízí – Perseid. Z hlediska numerologie tento den představuje příležitost na změny, ale s rozvahou bez impulsivního jednání. "Odpoledne bude dynamické a v mnoha směrech inspirativní, překračující hranice nemožného. S nadšením se pusťte i do toho, co pro vás bylo doteď tabu. Je to jako kdyby z nebe padaly dárečky. Po 19. hodině je dovoleno dělat vše, co vás nesvazuje, uvolní a pobaví," řekla numeroložka Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz.

Čtvrtek patří mezi dny, kdy lze za nejlepších podmínek sledovat meteorický roj Perseid. Stejně jako nastane příležitost pozorovat na pohled magický jev, naskytnou se i skvělé možnosti využít silnou energii i během celého dne.

"Citlivě vnímejte všechny náznaky, sledujte, v jakém proudu plujete. Zastavte se, pokud se vám něco nezdá. Do pohybu se dejte, teprve víte-li kudy povede klidná a bezpečná trasa. Pokud přešlapujete na místě, zkuste se uvolnit a využít čas co nejefektivněji, místo abyste se vysilovali zbytečným zápasem. Nebojujte, neexperimentujte a neriskujte! Rozvaha a sledování všech věcí, lidí a situací vás dovede ke správnému úsudku a rozhodnutí, a dokonce k odpovědi, na kterou možná čekáte i několik let," popsala pro ŽivotvČesku.cz Lenka Suchardová význam a vliv data 12. srpna.

"Po 13. hodině začne být vše dynamické a v mnoha směrech inspirativní, překračující hranice nemožného. S nadšením se pusťte i do toho, co pro vás bylo doteď tabu. Je to jako kdyby z nebe padaly dárečky a každý si dokáže chytit ten, který právě pro tuto dobu nejvíce potřebuje. Ve vztazích může dojít k bodu zlomu, kdy nepokoj, útočnost či agresivitu vystřídá vyjasnění, klid a mírová dohoda. Po 19. hodině je dovoleno dělat vše, co vás nesvazuje, uvolní a pobaví. Neplýtvejte svou energií tím směrem, který vám zpětně už nic nepřináší. Připomene se taková situace, která vám už v minulosti do života vstoupila a měli jste si z ní vzít patřičné zkušenosti," poradila pro ŽivotvČesku.cz známá numeroložka, která se numerologií zabývá více jak 23 let a má za sebou i studium psychoterapie.

"Od 23 hodin až do páteční jedné hodiny se můžete cítit jako v pohádce. Ti, kteří vydrží být vzhůru, mohou být svědky magických sil, a to nejen pozorováním dějů na obloze. K tomuto zážitku je však nutné být bez jakýchkoliv dalších stimulujících či jiných návykových látek. S tímto nočním prožitkem budete klidnější, vyrovnanější a optimističtější," dodala Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.