David Hasselhoff se pochlubil krásnou manželkou. Je téměř o 30 let mladší a má dokonalou postavu

Herec David Hasselhoff s manželkou Hayley Robertsovou
Herec David Hasselhoff s manželkou Hayley Robertsovou
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 6. 2021

Život hollywoodských hvězd je pod drobnohledem celosvětových médií. Velkou pozornost vždy poutala současná manželka amerického herce Davida Hasselhoffa (68), která je výrazně mladší než představitel slavného plavčíka ze seriálu Pobřežní hlídka. Hayley Robertsová (41), která má velšské kořeny, se také pohybuje v herecké branži a po boku svého manžela oslňuje krásou.

Byla to láska, jakou člověk mnohdy nezažije za celý život. Americký herec a zpěvák se seznámil s Hayley Robertsovou, když ho požádala o autogram ve vstupní hale hotelu v Cardiffu – v té době zasedl v křesle mezi porotci britské talentové show a v hlavním městě Walesu byl kvůli pracovním povinnostem. Půvabná blondýnka tehdy pracovala jako prodavačka a Hasselhoff si na ni vzal telefonní číslo

"V hlavě jsem si říkal, že je to žena, se kterou si představuju, jak trávím všechen čas a celý svůj život," řekl David Hasselhoff o jejich prvním setkání podle BBC. Pár spolu chodil sedm let, než došlo na zlomový okamžik.

V roce 2018 se dlouholetí partneři rozhodli vstoupit do manželství poté, co seriálový Mitch Buchannon požádal Hayley během pikniku na pláži v Malibu o ruku. I když se hodně mluvilo o jejich věkovém rozdílu, ani jeden z nich v tom problém neviděl. "Nechci přijít o možnost být s někým, koho miluju, kvůli tomu, co se jednou může stát," sdělila sympatická kráska. Obřad proběhl pouze v rodinném kruhu s nejbližšími přáteli v prostředí romantické Itálie – v jihovýchodní Apulii.

"Byli jsme spolu sedm let a měli jsme se úžasně. Uvědomil jsem si, jak moc Haley miluju a jak velkou součástí života toho druhého jsme se každý stal," cituje britský Daily Mail vyjádření Davida Hasselhoffa. Láska překonala i 27letý věkový rozdíl. Hayley je silná žena, která je herci velkou oporou v práci i v životě. Kromě herectví se věnuje také modelingu a udržuje si štíhlou postavu a půvab. S manželem tvoří šťastný pár, který nikdy nedal na zlé řeči, a užívají si lásku a společný čas.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.