Dcera Blaženy ze Slunce, seno bude za tři dny vdanou paní. Anna Marie Kánská si miliardáře Chlada vezme na Maledivách, dětství strávila v domě na konci vesnice

Anna Marie Kánská a Richard Chlad
Anna Marie Kánská a Richard Chlad
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 11. 2023

Známý podnikatel Richard Chlad (61) si v pátek 17. listopadu vezme za manželku o jednatřicet let mladší partnerku Annu Marii Kánskou (30). Půvabná blondýnka je dcerou herečky Veroniky Kánské, jež se proslavila v trilogii Zdeňka Trošky Slunce, seno. Ke svatbě dojde na malebném ostrově na Maledivách, což se dá pokládat za sen mnoha dívek a žen. Sympatická Anna Marie pochází z malé vesničky na Kolínsku, kde vyrůstala v útulném domku se zahradou. Na Aničku, jež se pyšní inženýrským titulem, zavzpomínala pro ŽivotvČesku.cz jedna ze sousedek.

Ani věkový rozdíl nedokázal rozdělit movitého podnikatele Richarda Chlada a jeho partnerku Annu Marii Kánskou. Oficiálně Chlad svou lásku představil na sociální síti Instagram před třemi lety. Láska jim vydržela dodnes a v pátek si řeknou své »ano«. Na jednom z ostrůvků na Maledivách se z Kánské stane vdaná paní a z její maminky - někdejší herečky Veroniky - oficiálně Chladova tchyně.

Zámožný podnikatel a jeho nastávající si na Maledivách užívají už od víkendu, kde se na veselku připravují. Budoucí manželka milovníka luxusních vozů několik let předtím, než se odstěhovala, bydlela s maminkou Veronikou a jejím partnerem v malé obci Končice nedaleko Chlumce nad Cidlinou. "Vždy to byla příjemná dívka, ale už tu nebydlí. Jenom paní Veronika, která pracuje v místní knihovně," řekla pro ŽivotvČesku.cz jedna ze sousedek bývalé herečky.

Absolventka vysoké školy Anna Marie si dle slov své matky s vrstevníky nikdy příliš nerozuměla, proto jí vztah s o třicet let starším partnerem vyhovuje. "Vždycky měla a chtěla starší partnery, protože se stejně starými kluky si nerozumí a nemá si s nimi co říct.  Konečně našla partnera, se kterým je spokojená," sdělila bývalá herečka v pořadu Limuzína na stanici Očko. "Mají si o čem povídat, cestují a pořád spolu cvičí, což jí také vyhovuje. Takže mají v podstatě prima život," dodala představitelka Blaženy Škopkové ze známé trilogie, která kromě Anny ještě vychovává sedmnáctiletého syna Adama.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.