Dcera Ivy Kubelkové bude předvádět jako modelka na přehlídce v Karlových Varech. Moc se těšíme, prozradila krásná vicemiss

Iva Kubelková s dcerami Karolínou (vlevo) a Natálií
Iva Kubelková s dcerami Karolínou (vlevo) a Natálií
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 8. 2021

Někteří už se nemohou dočkat večerních hodin, kdy má být slavnostně zahájen letošní ročník Mezinárodního filmového festivalu (MFF) v Karlových Varech. Potrvá přes celý víkend a v následujících dnech se bude konat i akce, které se zúčastní v roli moderátorky půvabná Iva Kubelková (44). Na přehlídkovém mole ji nahradí její dcera Natálie Jirásková (16). "Do Karlových Varů vyrážíme v neděli. Ve středu bude přehlídka Beaty Rajské, kde bude jednou z modelek Natálka," řekla pyšná maminka pro ŽivotvČesku.cz.

Jsou hvězdy, které zamířily do Karlových Varů hned první den, aby stihly zahájení 55. ročníku největší události letních prázdnin. Ale moderátorka, herečka a krásná vicemiss z roku 1996 zamíří do lázeňského města až koncem víkendu.

"Do Karlových Varů vyrážíme v neděli. Samozřejmě se těším na celou atmosféru, která konečně tak trochu »zasvítí« poté, co jsme nic nemohli a celá situace byla hodně smutná," přiznala Iva Kubelková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že ji čekají také pracovní povinnosti a stejně tak i její starší dceru, která slaví úspěchy v modelingu.

"Ve středu mě čeká hezká akce, kterou pořádá Dermacol a já ji moderuji. Tam má také přehlídku návrhářka Beata Rajská, kde bude předvádět Natálka, takže je určitě na co se těšit," řekla dvojnásobná maminka pro ŽivotvČesku.cz.

Oblíbená herečka Jana Bernášková (40) ve čtvrtek slavnostně pokřtila své dvě knihy s názve...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu