Dcera Ivy Kubelkové bude předvádět jako modelka na přehlídce v Karlových Varech. Moc se těšíme, prozradila krásná vicemiss

Iva Kubelková s dcerami Karolínou (vlevo) a Natálií
Iva Kubelková s dcerami Karolínou (vlevo) a Natálií
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 8. 2021

Někteří už se nemohou dočkat večerních hodin, kdy má být slavnostně zahájen letošní ročník Mezinárodního filmového festivalu (MFF) v Karlových Varech. Potrvá přes celý víkend a v následujících dnech se bude konat i akce, které se zúčastní v roli moderátorky půvabná Iva Kubelková (44). Na přehlídkovém mole ji nahradí její dcera Natálie Jirásková (16). "Do Karlových Varů vyrážíme v neděli. Ve středu bude přehlídka Beaty Rajské, kde bude jednou z modelek Natálka," řekla pyšná maminka pro ŽivotvČesku.cz.

Jsou hvězdy, které zamířily do Karlových Varů hned první den, aby stihly zahájení 55. ročníku největší události letních prázdnin. Ale moderátorka, herečka a krásná vicemiss z roku 1996 zamíří do lázeňského města až koncem víkendu.

"Do Karlových Varů vyrážíme v neděli. Samozřejmě se těším na celou atmosféru, která konečně tak trochu »zasvítí« poté, co jsme nic nemohli a celá situace byla hodně smutná," přiznala Iva Kubelková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že ji čekají také pracovní povinnosti a stejně tak i její starší dceru, která slaví úspěchy v modelingu.

"Ve středu mě čeká hezká akce, kterou pořádá Dermacol a já ji moderuji. Tam má také přehlídku návrhářka Beata Rajská, kde bude předvádět Natálka, takže je určitě na co se těšit," řekla dvojnásobná maminka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.