Děsivé obvinění Taťány Kuchařové. V církevní žalobě popsala údajné libůstky exmanžela Brzobohatého. V převleku za ženu "to" po ní prý chtěl

Ondřej Gregor Brzobohatý a Taťána Kuchařová
Ondřej Gregor Brzobohatý a Taťána Kuchařová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 5. 2023

Taťána Kuchařová (35), dříve Gregor Brzobohatá, a Ondřej Gregor Brzobohatý (40) se v polovině roku 2021 rozhodli svůj vztah po 8 letech, z toho 5 letech v manželství, ukončit. Rozvedeni jsou oficiálně přes rok a pohledná plavovláska požádala i o církevní rozvod. Jako odůvodnění v žalobě sdělila, že její bývalý manžel se odlišoval od jiných mužů tím, že se rád převlékal do ženských šatů, a dokonce po ní takto oblečen požadoval postelové intimnosti. Jako celek to vypadá velmi zvláštně - zejména poté, co Kuchařová tvrdila, že začala žít nový život. "Začínám nový život a jsem přesvědčená, že je to po všech stránkách změna k lepšímu," uvedla před časem pro ŽivotvČesku.cz vítězka soutěže Miss World z roku 2006.

O Taťáně Kuchařové se v posledních měsících nejvíce mluvilo kvůli jejímu rozpadu manželství s Ondřejem Brzobohatým. Její dnes už úředně exmanžel již delší čas tvoří dvojici s pohlednou moderátorkou Danielou Písařovicovou. Přesto se v médiích stále objevují pikanterie z doby, kdy spolu ještě byli v manželství. Aktuálně Blesk.cz přišel s tím, že Kuchařová v církevní žalobě obvinila Brzobohatého kvůli jeho údajným netradičním libůstkám.

"To je jedno z mnoha lživých obvinění, kterých je ta žaloba plná. O své sexualitě jsem nikdy nepochyboval. Má orientace je a vždy byla heterosexuální," uvedl na dotaz portálu Ondřej Brzobohatý, který periodiku poskytl rozhovor, v němž uvedl, že za rozvodem stojí i »závislost« Kuchařové na sociálních sítích.

Dále se pak Brzobohatý vyjádřil k otázce - v rámci obvinění exmanželky, a to z odlišnosti - že po ní měl vyžadovat postelové radovánky v převleku ženy.

"Je to zase lež. Tohle je vážně hrůza, že se na to ptáte, jako bych byl nějaký deviant. A k tomu ještě impotentní deviant. Má bývalá žena evidentně touží po tom, aby si to myslel zbytek celé republiky, a dělá to tou nejsprostší formou. Ona moc dobře věděla, že když vám tu žalobu podstrčí, že se už budu muset bránit. A že mě s tímhle budete konfrontovat a ona se bude tvářit, jako že s tím nemá nic společného," sdělil Blesku Brzobohatý.

Podle všeho to vypadá, že Kuchařová, která v rámci církevní žaloby obvinila exmanžela z různých intimních zvláštností, se nemůže zcela s rozvodem smířit. Přitom to působilo, že již žije lepší a šťastný život.

"Začínám nový život a souvisí to i s náladou a změnami, které právě teď prožívám, a jsem přesvědčená, že je to po všech stránkách změna k lepšímu. Nikoliv jen s tím sestřihem," uvedla před několika měsíci pro ŽivotvČesku.cz Taťána Kuchařová, když se jí redakce tehdy dotazovala na nový účes.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.