Reklama:

Do Varů míří jedna z nejkrásnějších žen Česka. Čeká mě přehlídka dcery, říká Iva Kubelková. Stihla předvést božské tělo

Moderátorka, herečka a modelka Iva Kubelková
Moderátorka, herečka a modelka Iva Kubelková
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 8. 2021

V pátek byl slavnostně zahájen 55. ročník Mezinárodního filmového festivalu (MFF) a centrem dění se stal karlovarský luxusní hotel Thermal. Na samotném zahájení se ukázaly houfy známých tváří, ale někteří si naplánovali výlet do lázeňského města až o něco později. Krásná moderátorka a herečka Iva Kubelková (44) míří do Karlových Varů během neděle, ale čeká ji především práce. "Do Karlových Varů vyrážíme už dnes. V polovině týdne mě čeká moderace akce a přehlídka, kde se objeví moje dcera," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Ještě před cestou do Karlových Varů stihla Iva Kubelková zveřejnit fotku, kde si užívá slunečného počasí u bazénu, aby »chytla bronz«. Mnozí obdivovali její přirozený půvab, protože se k vodě nijak nelíčila a přesto jí to moc slušelo. Navíc se pochlubila krásnou postavou, štíhlým pasem a ženskými křivkami.

Reklama:

"Do Karlových Varů vyrážíme už dnes. V polovině týdne mě čeká moderace jedné akce a dcera Natálka bude předvádět na přehlídce návrhářky Beaty Rajské. Moc se těším se na celou tu atmosféru filmového festivalu," řekla Iva Kubelková pro ŽivotvČesku.cz.

Starší dcera zkušené vicemiss roku 1996 Natálie Jirásková se po vzoru známé maminky vrhla do stejného oboru a zakázky v modelingu se jen hrnou. Pro ni už není molo žádnou novinkou, protože má za sebou nejen přehlídky, ale i různá focení. Jak by taky ne, když má doma jednu z nejkrásnějších žen Česka, která je v tomto odvětví ikonou.

"V dnešní době už mají děti větší přehled o tom, co modeling obnáší, nebo neobnáší. Pokud by se rozhodla, udělala by to určitě poté, co si vše dobře rozmyslela. Nevím, jestli to můžu nějak popsat, v čem je po kom. Podle mě to příroda umí šikovně nakombinovat a genetika se pomíchá ze všech možných směrů," dodala již dříve krásná moderátorka pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: