Dominika Myslivcová otevřeně o svém těle: Řekla, jak je možné, že kila jdou rychle dolů. Promluvila i o svých ňadrech

Influencerka Dominika Myslivcová
Influencerka Dominika Myslivcová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 2. 2022

Jedna z nejsledovanějších žen na českém Instagramu Dominika Myslivcová (27) nejčastěji musí fanouškům vysvětlovat dvě věci - jak to má s muži a jak to má s poprsím. Pro ŽivotvČesku.cz popsala, jak je možné, že jí prsa pořád drží tvar i velikost, i když výrazně zhubne.

Dominiko, celá Česká republika řeší Vaše výlety do exotických destinací a fanoušci si všimli, že i po dlouhé zimě máte dobrou figuru. Jste nyní s tělem spokojená, nebo chcete do léta pár kilogramů shodit?

Určitě bych po zimě ráda něco shodila. Jsem typ člověka, který na sobě najde nějakou chybu, i kdyby měl ideální váhu, jsem prostě k sobě hodně sebekritická, myslím si, že vždy se najde něco, co se dá zlepšovat.

Čtenáře a hlavně čtenářky zajímá, jak na tom jste po covidové zimě s kilogramy...

Já se přiznám, že doma váhu raději nemám, takže kilogramy detailně nestuduji. Dovedu si ale představit, že bych pět až osm kilogramů ráda shodila.

To říká každá žena, že by po zimě ráda shodila. Jak ale na to? Když jsem viděl Vaše poslední snímky z Dubaje, tak to na mě dělalo dojem, že pořád jen jíte a jediný pohyb máte na párty. Je to tak?

Fanoušci, kteří mě sledují, tak asi vidí, že na dovolené jsem se hlavně válela a žrala (směje se). Nyní ale mám plán s tělem začít něco dělat, tak mám naordinovanou krabičkovou dietu. To je dieta, která mi už velmi pomohla v minulosti, kdysi mi krabičky pomohly odstranit 8 kilogramů. Přiznávám, že mi také hodně pomáhá pravidelná strava. Krabičková dieta ale není všechno, mám trenéra, začnu pravidelně cvičit a těším se, jak kilogramy půjdou dolů. Půjdu teď do sebe.

Dominiko, Vy si zakládáte na tom, že nemáte plastiku poprsí, jak je dnes běžné. Zároveň říkáte, že je třeba zhubnout. Jak je ale možné, že vám prsa drží i po ztrátě kilogramů tvar a velikost? Co byste ženám, které chtějí zhubnout a nepřijít o pevný dekolt, poradila?

To je opravdu těžká otázka. Když žena hubne, tak prostě hubne celá, to se mně stalo také. Když jsem v minulosti radikálně zhubla, tak prsa šla dolů jako první. V současné době si pomáhám prášky na formování prsou, beru je intenzivně několik let, prezentuji je i na svých sociálních sítích a někdo se může smát, ale mně to vyhovuje. Ať přibírám nebo naopak hubnu, tak prsa mám pořád pevná.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.