Reklama:

Dopita nemá zábrany, Agátu lituju, říká silikonem vylepšená Feuereislová. Ukázala další zprávy

Agáta Hanychová a Miroslav Dopita / Eva Feuereislová
Agáta Hanychová a Miroslav Dopita / Eva Feuereislová
Foto: Nextfoto / Foto 2: Se svolením Evy Feuereislové
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 6. 2024

O tom, že Miroslav Dopita nepatří k nejvěrnějším mužům, Agáta Hanychová sama dobře ví. Jak se ukazuje, v žádném ze svých vztahů se bývalý hráč amerického fotbalu nechoval příliš vzorně. Dokazují to zveřejněné konverzace kontroverzní Evy Feuereislové na její sociální síti, ve které ji Dopita žádal o schůzku či intimní fotky v době, kdy byl ve vztahu s exmanželkou Terezou. Redakci ŽivotvČesku.cz plastikami vylepšená influencerka, jež natáčí podcasty o kontroverzních tématech z českého šoubyznysu, poskytla další konverzaci s Dopitou, ze které je vidět, že v kontaktu s ním naposledy byla v září loňského roku, kdy už byl oficiálně ve vztahu s Agátou Hanychovou.

Reklama:

Vypadá to, že Eva Feuereislová, která na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou »Plastic Queen«, má ve svém telefonu spoustu kompromitujícího materiálu na partnery známých žen. Silikonem vylepšené milovnici estetických zákroků psal kromě Dopity i bývalý partner Dominiky Mesarošové Tomáš Novotný. Redakce ŽivotvČesku.cz o tom psala v jednom z předešlých článků.

Reklama:

Před současným manželem Agáty Hanychové si zřejmě nemůže být jistá žádná žena. Jak sama Agáta ve svém podcastu uvedla, Mirek měl hromadu žen i ve chvílích, kdy nebyl nezadaný. "Já myslím, že přede mnou a před Kryšpínem měl deset tisíc holek a mezi jeho ženou a mnou měl dalších dvacet tisíc holek," řekla s nadsázkou Agáta před nedávnem.

V průběhu let si čas od času napsal Dopita i se silikonovou divou, se kterou měl v minulosti intimní vztah. Eva Feuereislová pro ŽivotvČesku.cz přiznala, že naposledy byla s manželem Hanychové v kontaktu loni v září, kdy už byl znovu zadaný. "Naposledy jsme si psali loni v září, když už byl zpátky s Agátou. Čekala bych, že napíše, že ji miluje nebo že už si psát nechce, místo toho napsal nic neříkající sdělení s opičkami," popsala Feuereislová a přiznala, že poté, co zveřejnila na sociální síti zprávy s Dopitou, začaly se jí ozývat ženy, kterým také údajně psal.

"Potom, co jsem zveřejnila naše konverzace, se ukázalo, že psal dalším mým známým a kamarádkám. Jedna z nich, kterou znám ze střední, mi napsala, že jí Dopita včera v šest ráno psal, že to, co si psali, byla jen sranda. Shodou okolností je to ta holka, co s ní podvedl Agátu na její narozeniny před dvanácti lety," popsala zákulisí milostných pletek Dopity Eva Feuereislová.

"Pointa je v tom, že se ten frajer nikdy nezmění. Když se měl před lety přijet oženit do Prahy, tak mi psal, jestli se nechci potkat, tvrdil mi, že je tu sám, a za tři dny vyšly články, že se oženil s manželkou. Míra, když něco chce, tak si to vezme a nekouká na to, jestli je on ve vztahu nebo ta žena, které píše," šokovala dále influencerka a dodala, že jako milenec u ní Mirek Dopita neobstál.

"Velký špatný, proto jsem to už nikdy nechtěla opakovat, jak je zřejmé z těch konverzací. Jsem asi zvyklá na lepší," tvrdí někdejší účastnice reality show Vyvolení pro ŽivotvČesku.cz s tím, že jí je Agáty líto. "Musím Agátu politovat," uzavřela Feuereislová.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: