Doufáme, že nám to vydrží navždy, už kvůli Kryšpínovi, potvrdila vztah s Mirkem Dopitou Agáta Hanychová

Agáta Hanychová a Miroslav Dopita
Agáta Hanychová a Miroslav Dopita
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 10. 2023

A je konec spekulacím. Rodiče Kryšpína Dopity se dali po dvanácti letech dohromady. Bývalá modelka Agáta Hanychová a někdejší hráč amerického fotbalu Miroslav Dopita svou lásku už neskrývají a v živém vysílání na Instagramu přiznali, že stará láska opravdu nerezaví. O šancích na úspěšný vztah dvou bývalých partnerů promluvil pro ŽivotvČesku.cz odborník na mezilidské vztahy Jeroným Klimeš.

Influencerka Agáta Hanychová je znovu šťastně zadaná. Přesně měsíc po oznámení konce vztahu s otcem dcery Rozárky Jaromírem Soukupem v živém vysílání přiznala, že tvoří pár s otcem syna Kryšpína Miroslavem Dopitou. O tom, že se bývalí partneři dali po letech dohromady, se spekulovalo několik dní. Dopita, jenž se rozvádí, u Hanychové přebývá a tráví s ní i dětmi většinu času. Byla tedy jen otázka času, kdy svůj vztah veřejně potvrdí.

V živém vysílání na Agátině novém profilu »Agáta Family« vysílala influencerka právě po boku Mirka Dopity, a tak lze říci, že vztah potvrdili oba najednou. "Mirek nebyl příčinou rozchodu s Jaromírem... jen jsem s ním nebyla šťastná," svěřila trojnásobná maminka svým sledujícím. Tomu přitakával i Dopita. "Tlak ode mě tam nebyl, vždy jen respekt k tomu vztahu," řekl otec Kryšpína, který aktuálně podniká v realitách.

Jedna ze sledujících se dvojice zeptala, jak dlouho by spolu chtěli vydržet. "Doufáme, že nám to vydrží navždycky, už kvůli Kryšpínovi. Víme, že to je velká zodpovědnost. Budem dělat maximum, abychom to nepos***i," uvedla Agáta.

"Určitě jsme cítili respekt a byli jsme kámoši. Máme dítě, takže jsme museli vždy komunikovat," odpověděla dvojice i na to, jaké vztahy mezi sebou celých těch dvanáct let měli. O tom, jaké mají reálné šance na udržení vztahu bývalí partneři, kteří k sobě našli cestu po tolika letech, promluvil pro ŽivotvČesku.cz specialista na mezilidské vztahy Jeroným Klimeš.

"Má to asi takovou logiku, jako když člověk rozšroubuje šroubek a matičku. Pasují do sebe. Za dlouhé roky přijde a zkusí je rozšroubovat znovu, tak do sebe pasují stejně jako před lety. Takže lidé, kteří si před lety vyhovovali, tak si vyhovují stejně. To znamená, že pořekadlo »stará láska nerezaví« platí," uvedl pro ŽivotvČesku.cz odborník v oblasti psychologie rodiny a partnerských vztahů.

Navázání vztahu dvou bývalých partnerů je ale zřejmě o mnoho snažší než v něm setrvat, jak dále Klimeš pro ŽivotvČesku.cz uvedl. "V mých statistikách to je, že takový pár, jako se bavíme, který následně spolu vydrží delší období než rok, je jeden ze sta," dodal pro ŽivotvČesku.cz Jeroným Klimeš.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.