Jak vypadala Věra Mikulcová před 20 lety. Slavná česká kulturistka vytasila retro snímek s krátkými vlasy

Věra Mikulcová a její partnerka Jana Paulátová
Věra Mikulcová a její partnerka Jana Paulátová
Foto: Se svolením Věry Mikulcové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 10. 2023

Nejznámější a nejúspěšnější česká kulturistka Věra Mikulcová (41) má velkou oporu v životní partnerce Janě Paulátové (42). Obě dámy spojila láska k fitness a kulturistice i dřina při společném podnikání. Před dvaceti lety si obě ženy na sebe lidově řečeno ušily bič - pořídily si fitness centrum, které je i jejich »společné dítě«. "To dítě se jmenuje Fitness Factory Jihlava a slaví 20 let, ale furt se chová jako malé děcko a furt vyžaduje všechnu naši pozornost. Na jiné dítě by nebyl čas," uvedla pro ŽivotvČesku.cz partnerka slavné české kulturistky, která se na svém facebookovém profilu pochlubila vyloženě retro snímkem.

Výrazná postava české kulturistické scény zažívá velmi příjemné životní období. Věra Mikulcová je ráda, že se jí daří v podnikání i v osobním životě. Na obou frontách ji doprovází životní partnerka a společnice v byznyse Jana Paulátová. Obě dámy odpočívají minimálně, protože téměř veškerý čas jim spolyká fitness centrum, které provozují v Jihlavě. To nyní slaví 20 let fungování. Při této příležitosti Mikulcová ukázala archivní snímek, na němž je s partnerkou na začátku cesty za podnikatelským snem.

"Fitko slaví neuvěřitelných 20 let, dívám se na tuhle fotku, kde jsme s Janou před 20 lety, a říkám si, jak to utíká, co všechno jsme dokázaly udělat za 20 let," uvedla Věra Mikulcová ke snímku, na němž má krátké vlasy.

Partnerka Mikulcové před časem v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz popsala, jakým je její osudová žena vlastně člověkem - osobností.

"Mám to u ní jako všichni ostatní lidé, kteří ji znají. Ona je neskutečně hodný člověk, srdečný, upřímný a nekřivý člověk. Dnes takoví lidé téměř neexistují. Spousta »hejtrů« říká, že Věrka je zvláštní exemplář, a mají vlastně pravdu - ona je opravdu neskutečný exemplář. Kdyby lidi nesoudili jen to, jak vypadá, ale poznali i její vnitřek, tak mají před sebou člověka, jakých je na světě opravdu málo," sdělila v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz, ve kterém byla naprosto upřímná.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.