Drama v domácnosti Veroniky Žilkové. Před domem zasahovala sanitka. Rozrušená Agáta Hanychová ze sebe dostala jen pár slov

Veronika Žilková a Agáta Hanychová
Veronika Žilková a Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 5. 2022

Před domem Veroniky Žilkové (60) v pražském Suchdole právě zasahuje vozidlo záchranné služby. Zatím není jasné, co přesně se stalo, ale podle vyjádření hereččiny dcery Agáty Hanychové (37) to vypadá, že se nejedná o žádnou prkotinu. "Vůbec teď nemám čas něco říkat," sdělila rozrušená modelka a influencerka pro ŽivotvČesku.cz.

Herečka Veronika Žilková již léta žije v rodinném domě v pražském Suchdole, kde se ráda zapojuje také do sousedských aktivit. Velké množství času s ní nyní tráví dcera Agáta Hanychová, která dělá své rozvádějící se matce společnost i s vnoučaty - dcerou Miou a synem Kryšpínem.

Ačkoli jindy se spolu rády smějí a baví, momentálně se nejspíš na úsměvy zrovna necítí. Na sociální síti Instagram totiž Agáta Hanychová zveřejnila příspěvek, ve kterém před domem zasahuje záchranná služba. Redakce ŽivotvČesku.cz proto bývalou modelku kontaktovala s otázkou, zda je u nich doma vše v pořádku.

Agáta Hanychová telefon redakci ŽivotvČesku.cz zvedla, ovšem z jejích prvních tónů hlasu se dalo odhadnout, že je udýchaná a rozrušená. "Teď to vůbec nechci komentovat a ani na to teď nemám čas," vychrlila ze sebe evidentně velmi ustaraná influencerka a v zápětí telefon zavěsila.

Co se v domě skutečně stalo, se strachovala řada fanoušků. Vzhledem k tomu, že dům občasně obývá také maminka herečky Olga Žilková (97), která je již dáma v letech, bylo vysoce pravděpodobné, že aktuální vysoké teploty mohly zapůsobit na její chatrné zdraví.

(aktualizováno): To se nakonec potvrdilo, když po 19 hodině Agáta Hanychová uvedla, že se její babičce zamotala hlava a díky pomoci přivolaných lékařů, kteří seniorku ani nemuseli transportovat do nemocnice, vše dopadlo dobře.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.