Drama v domácnosti Veroniky Žilkové. Před domem zasahovala sanitka. Rozrušená Agáta Hanychová ze sebe dostala jen pár slov

Nextfoto
Veronika Žilková a Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
alzbeta.stankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 16. 5. 2022

Před domem Veroniky Žilkové (60) v pražském Suchdole právě zasahuje vozidlo záchranné služby. Zatím není jasné, co přesně se stalo, ale podle vyjádření hereččiny dcery Agáty Hanychové (37) to vypadá, že se nejedná o žádnou prkotinu. "Vůbec teď nemám čas něco říkat," sdělila rozrušená modelka a influencerka pro ŽivotvČesku.cz.

Herečka Veronika Žilková již léta žije v rodinném domě v pražském Suchdole, kde se ráda zapojuje také do sousedských aktivit. Velké množství času s ní nyní tráví dcera Agáta Hanychová, která dělá své rozvádějící se matce společnost i s vnoučaty - dcerou Miou a synem Kryšpínem.

Ačkoli jindy se spolu rády smějí a baví, momentálně se nejspíš na úsměvy zrovna necítí. Na sociální síti Instagram totiž Agáta Hanychová zveřejnila příspěvek, ve kterém před domem zasahuje záchranná služba. Redakce ŽivotvČesku.cz proto bývalou modelku kontaktovala s otázkou, zda je u nich doma vše v pořádku.

Agáta Hanychová telefon redakci ŽivotvČesku.cz zvedla, ovšem z jejích prvních tónů hlasu se dalo odhadnout, že je udýchaná a rozrušená. "Teď to vůbec nechci komentovat a ani na to teď nemám čas," vychrlila ze sebe evidentně velmi ustaraná influencerka a v zápětí telefon zavěsila.

Herec Bruce Willis (67) v březnu letošního roku prostřednictvím rodiny oznámil fanouškům, že ukončuje hereckou kariéru. Byla mu diagnostikována afázie, tedy nemoc, která postihuje řečové oblasti mozku. Od té doby se na veřejnosti objevuje jen sporadicky, nyní byl zachycen při nedělním obědě s kamarádem. Z přítomných fotografů si, soudě dle neposedných prstů, nic nedělal. Rýpal se nejen v puse, ale také v nose.

Co se v domě skutečně stalo, se strachovala řada fanoušků. Vzhledem k tomu, že dům občasně obývá také maminka herečky Olga Žilková (97), která je již dáma v letech, bylo vysoce pravděpodobné, že aktuální vysoké teploty mohly zapůsobit na její chatrné zdraví.

(aktualizováno): To se nakonec potvrdilo, když po 19 hodině Agáta Hanychová uvedla, že se její babičce zamotala hlava a díky pomoci přivolaných lékařů, kteří seniorku ani nemuseli transportovat do nemocnice, vše dopadlo dobře.

Na začátku roku 2020 se jeden z nejuznávanějších českých šéfkuchařů Jan Punčochář (42) pustil do souboje s ručičkou váhy. Dal si poměrně náročný cíl, který se mu daří plnit. Tím bylo, že zhubne a váhu si udrží. "To se děje pořád, nepřestávám, nepolevuji, cítím se fantasticky," řekl pro ŽivotvČesku.cz vyhlášený gastro mistr, který prozradil, jak je na tom aktuálně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu