Dvě brady a pořádné břicho. Takhle dnes vypadá Emil Zajac z VyVolených. Mám 119 kilogramů, přiznal

Emil Zajac
Emil Zajac
Foto: Se svolením Emila Zajace
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 1. 2022

Když se v roce 2005 na televizních obrazovkách objevila reality show VyVolení, divák měl o zábavu postaráno. Už jen proto, že mezi soutěžícími se tehdy objevil Emil Zajac (46), jehož hysterické výstupy byly nepřekonatelné. Zkoušel se prosadit v showbyznyse, ale moc se mu to nepovedlo. "Dnes jezdím s kamionem," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Emil, jak v současné době žije s tím, že se pořádně zakulatil a váží 119 kilogramů, kterým teď vyhlásil válku.

Ve vile VyVolených patřil rozhodně k největším bavičům a do českého slovníku zavedl pojem »fičák«. Od doby, kdy zářil ve slavné »šmírovací« reality show, uplynula řada let. Emilovi se povedla řada věcí, jednou z nich je, že pořádně přibral.

"S lidmi z vily moc v kontaktu nejsem. Jednou za čas se s někým potkám, ale každý žijeme svůj život. Já aktuálně hubnu, protože moje práce mě ke sportu rozhodně nevede a kila se za poslední roky a měsíce nabírala pomalu, ale dobře," prozradil ohledně svého současného života pro ŽivotvČesku.cz věčně usměvavý Emil.

Po konci reality show se hodně snažil, aby se stal hereckou hvězdou. Dodělal si konzervatoř a objevil se dokonce v několika seriálech v menších rolích. V současnosti spolupracuje i s jedním menším rádiem. Jenže na to, aby zbohatl, to bylo málo. Navíc teď bojuje s obezitou kvůli profesi řidiče, která k hubnutí rozhodně nevede.

"Já si život užívám i tak. Jezdit kamionem mě baví a pořád jsem tak trochu bláznivý Emil, kterého lidé znají z obrazovek. Kdybych mohl do soutěže znovu, jdu do toho hned. Práce mě baví a tak k řízení dělám třeba i to, že moderuji společenské akce," dodal Emil Zajac pro ŽivotvČesku.cz s tím, že jeho velkým cílem je shodit přibližně na rovných 100 kilogramů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.