Dvojnásobná maminka Kristýna Leichtová prozradila, díky čemu si udržuje štíhlou postavu

Herečka Kristýna Leichtová
Herečka Kristýna Leichtová
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 5. 2021

Některým ženám mateřství výrazně svědčí a naopak ještě podtrhuje jejich přirozenou krásu. Herečka Kristýna Leichtová (35) už přivedla na svět dvě děti – dcery Dorotku a Rozárku, které má s partnerem Vojtěchem Štěpánkem. Přesto si udržuje krásnou štíhlou postavu. "Nikdy mi nechutnaly fast foody, nemám na ně chuť. Nemám moc ráda ani čokoládu, pokud si ji dám, tak hořkou. Sice mám ráda zmrzliny a občas si dám zákusek, ale hlídám se," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Kristýna Leichtová je známá nejen z televizní obrazovky, kde si zahrála v seriálech jako Comeback, Ohnivé kuře nebo Gympl s (r)učením omezeným, ale také z divadelních představení na pražských scénách Divadla Komedie či například Divadla Ta Fantastika. V srpnu 2018 přivedla na svět prvorozenou dceru Dorotku a v červnu loňského roku druhou holčičku, která dostala jméno Rozárka.

Přesto, že má za sebou dvě těhotenství, udržuje si krásnou ženskou postavu. "Stále kojím, proto se žádným způsobem neomezuju. Řekla bych to asi tak, že »neprasím«. Nikdy mi nechutnaly fast foody, nemám na ně chuť. Nemám moc ráda ani čokoládu, pokud si ji dám, tak hořkou. Sice mi chutnaji zmrzliny a občas si dám zákusek, ale hlídám se. Taky moc nemusím vepřové maso. Celkově se snažím udržovat dlouhodobě v nějaké kondici. Ještě to není ideální, ale já se svojí postavou problém nemám. Vím, co všechno zvládla," řekla Kristýna Leichtová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že je se svým tělem velice spokojená a smířená.

Jako dvojnásobná maminka musí zvládat řadu povinností spojených s péčí o děti a výchovou. Od 12. dubna vláda začala s postupným rozvolňováním a představitelka Ivy Pacovské z populárního sitcomu Comeback by si přála, aby se otevřely služby, díky kterým by mohla trochu zrehabilitovat bolavá záda.

"Pro mě by bylo nejdůležitější, aby se zprovoznily plovací areály a s tím související jakékoli služby ohledně péče o tělo. Od nošení dvou dětí mám hodně zhuntovaná záda a potřebuju je srovnat. Nejlépe to jde plaváním. Hlavně v zimním období mi chybělo opravdu pekelně a bylo to hrozné," vyjádřila se pro ŽivotvČesku.cz oblíbená herečka, která by chtěla, aby vláda v rámci rozvolňování myslela také na služby z praktického hlediska.

"Budu moc ráda, když se díky rozvolňování otevřou veřejné záchodky – čistě z praktického hlediska. Dojít si kamkoli v centru se dvěma dětmi, pokud je to nutnost… Je to od vlády a jejího nařízení až nedůstojné," dodala Kristýna Leichtová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.