Emma Smetana ukázala postavu středoškolačky. Dvojnásobná maminka se pyšní výstavním bříškem

Emma Smetana
Emma Smetana
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 31. 1. 2023

Při pohledu na nejnovější fotografii zpěvačky a moderátorky Emmy Smetany (34) by jen málokdo hádal, že je již dvojnásobnou maminkou. Pochlubila se totiž snímkem v plavkách, na kterém odhalila dokonale ploché bříško. Jak zhubnout a dosáhnout alespoň podobné postavy, to pro ŽivotvČesku.cz poradila uznávaná internistka a spoluautorka odborných knih o hubnutí Kateřina Cajthamlová (60).

Sociální sítě Emmy Smetany jsou pastvou pro oči. Pohledná moderátorka na nich ráda ukazuje především střípky z rodinného života s partnerem, kterým je hudebník Jordan Haj (34), a jejich společnými dcerami - Lennon Marlene (6) a Ariel Avou (1). Čas od času ale ukáže také snímek své postavy, a pokud se tak stane, jde rovněž o velmi pěknou podívanou.

Na první pohled by totiž nejspíš nikdo nehádal, že tělo krásné a talentované zpěvačky má za sebou již dvě těhotenství. Je velice štíhlá a její bříško je dokonale rovné. Svou vynikající kondicí se na sociální síti Instagram pochlubila nedávno.

Pohled na postavu Emmy Smetany by mohl pro řadu lidí být motivací k hubnutí. Plavková sezóna je sice teprve před námi, ale připravovat se na ni je mnohdy potřeba s předstihem. Hubnutí ale má trvalý efekt jedině v případě, že se na něj jde s rozumem a zdravě.

"Základem efektivního hubnutí je návštěva lékaře, který zjistí, proč člověk přibral. Bez toho to zkrátka nejde, protože lidé mají různé zdravotní problémy – někdo je diabetik, někdo je hormonálně postižen, někdo se vůbec nehýbe a další má zase stresy. Důvodů přibírání je opravdu nespočet. Jedinou obecnou radou pro každého je to, aby navštívil svého lékaře," poradila pro ŽivotvČesku.cz lékařka Kateřina Cajthamlová, která je známá například také z pořadu Jste to, co jíte.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.