Erika Stárková zkolabovala, odvezla ji záchranka. Seriálový kolega Zdeněk Godla jí poslal dojemný vzkaz

Erika Stárková a Zdeněk Godla
Erika Stárková a Zdeněk Godla
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 10. 2020

Známá show plná kostýmů a proměn pokračuje už v sobotu večer sedmou epizodou. Jedna z účinkujících však v ní bude chybět. Erika Stárková (36) totiž před natáčením zkolabovala. Musela jí být přivolána pomoc. Kolega a kamarád, který si s Erikou zahrál ve slavném seriálu Most!, jí na dálku poslal přes ŽivotvČesku.cz dojemný vzkaz.

"Nevěděl jsem o tom, ale snad už je v pořádku. No přeji jí, aby se z toho hlavně dostala bylo jí dobře, mám ji rád a držím jí moc palce, aby byla v pořádku, vím, že to není lehká nemoc. Hlavně ať je jí dobře," řekl pro ŽivotvČesku.cz herec Zdeněk Godla, který si s Erikou zahrál jednu z intimních scén.

Ve Tváři, kde aktuálně Erika působí, její vystoupení pak ztvárnila porota, tedy Eva Burešová, Aleš Háma a Ondřej Sokol.

V době, kdy Erika Stárková zkolabovala a odvážela ji záchranná služba, produkce pořadu netušila, že jde o covid-19. Herečka naštěstí ten den ještě netrénovala, vše se stalo těsně před začátkem natáčení.

Pohotově zaskočili Ondřej Sokol, Eva Burešová i Aleš Háma a všichni se snažili pomoct. Aktuálně mají všichni karanténu za sebou, jejich testy jsou negativní a měli by natáčet dál. Eriku v následujícím dílu diváci neuvidí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.