Americký sen po česku: Eva Burešová a Přemek Forejt si pořídili dům za zhruba 13 milionů. Na nemovitost si těhotná herečka a šéfkuchař vzali hypotéku

Dům Evy Burešové a Přemka Forejta
Dům Evy Burešové a Přemka Forejta
Foto: ŽivotvČesku
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 6. 2022

Herečka a zpěvačka Eva Burešová (28) ráda zůstává tajemná. Nejprve dlouho nechtěla přiznat vztah se svým současným partnerem, kterým je kuchař a kontrolor kvality hranolek Přemek Forejt (35), poté před čtvrt rokem překvapila pečlivě tajeným těhotenstvím - s Přemkem Forejtem se těší na narození miminka. Redakci ŽivotvČesku.cz se nyní podařilo odhalit další tajemství jednoho z nejsledovanějších párů českého showbyznysu. Rozhodli se propojit svůj vztah kromě dítěte ještě jinak. Společně si totiž kupují hnízdečko lásky. "Dům s pozemkem 3000 metrů čtverečních už je prodaný," potvrdil realitní makléř Petr Doležal na dotaz redakce.

I když Přemek Forejt tráví velkou část svého času v Olomouci, kde šéfuje tamní známé restauraci, Eva Burešová se kvůli práci pohybuje převážně v Praze. A je jasné, že láska přece jen hory přenáší. Pár ještě nedávno prohlašoval, že kvůli větším vzdálenostem společné bydlení se vším všudy neplánuje.

"Olomouc není severní pól, vše se dá zvládnout," okomentovala před časem vztah na dálku pro ŽivotvČesku.cz Eva Burešová, která se dušovala, že v tom nevidí problém. Ukázalo se, že realita je opět trochu jiná, neboť pohledná zpěvačka nejspíš změnila názor.

Podle zjištění redakce ŽivotvČesku.cz si totiž dvojice společně kupuje dům v obci Struhařov u Benešova, o čemž se může každý přesvědčit v katastru nemovitostí. "Bohužel, dům, kde pozemek byl přes 3000 metrů čtverečních, je prodaný. Je to už nějakou dobu," potvrdil informaci pro ŽivotvČesku.cz makléř Petr Doležal ze společnosti Have reality, který prodával slavné dvojici dům.

Hypotéku na nemovitost si podle zjištění redakce berou společně. Cena domu, který pár pořídil, je okolo 13 milionů korun. To svědčí o tom, že láska mezi nimi je skutečně vážná, když se odváží k takovému závazku, který často trvá delší dobu než výchova dítěte.

"V současnosti mají podepsanou kupní smlouvu a teď se čeká na převod nemovitosti na katastru, kde je už vidět, že je tato operace v řízení. Kupují to na úvěr poskytnutý od známé banky, která je součástí velké finanční skupiny a před lety vznikla spojením devíti italských bankovních domů, nebudeme říkat název. V tuto chvíli má katastr 30 dnů na zápis o změně vlastnictví," popsal pro ŽivotvČesku.cz zdroj blízký Evě Burešové, která se mu často se vším svěřuje.

Po zápisu do katastru nemovitostí se herečka, kterou divák zná zejména z mýdlové opery, a její šéfkuchař a kontrolor hranolek známého fastfoodové řetězce mohou už pomalinku začít balit a zanedlouho se přesunout do svého nového hnízdečka lásky, které budou dlouho splácet.

"Víme to tady už měsíc. Paní Burešovou moc nemusím, přijde mi namyšlená, ale ten její Přemek, to je jiná kapacita. Moc se na něj těším, koukala jsem na něj v té soutěži o vaření, vždy se mi moc líbil, je to takový sympaťák. Doufám, že mi poradí s nějakým receptem, případně doporučí nějaká ta kulinářská kouzla," řekla s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz jedna z budoucích sousedek slavného páru, která už se nemůže dočkat, až se noví majitelé nemovitosti zabydlí.

V katastru nemovitostí v současnosti Eva Burešová a Přemek Forejt figurují jako nabyvatelé nemovitosti. Řízení ohledně převodu započalo 27. května, což znamená, že do konce června budou na katastru nemovitostí zapsaní jako vlastníci.

Nemovitost, kterou si partneři pořídili, se prodávala podle informací redakce poměrně dlouho a jde o poměrně běžný, ničím zvláštní patrový domek s podkrovím v klidné vilkové čtvrti na kraji obce. V okolí jsou vidět pouze jiné rodinné domy a zeleň. Za plotem se na vedlejší parcele pasou dva oslíci, zkrátka ideální prostředí pro výchovu dětí. Dalo by se s nadsázkou říci, že jde o »americký sen po česku«.

Dostatek prostoru k žití tak bude mít nejen slavný pár, ale také jejich společný syn, jehož narození očekávají koncem léta. Své doma nalezne také Evin starší syn Nathaniel (5), kterého má z předchozího vztahu, ale také dcera známého kuchaře Stella (7), kterou má se svou expartnerkou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.