Eva Burešová se loučí. Ukázala místo, kde se poprvé dozvěděla, že s Přemkem Forejtem čekají syna Tristana

Eva Burešová a Přemysl Forejt
Eva Burešová a Přemysl Forejt
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 12. 2022

Teď už jim chybí jen svatba. Půvabná herečka Eva Burešová (29) a špičkový šéfkuchař Přemysl Forejt (35) se v polovině srpna stali hrdými rodiči syna Tristana. Ještě před tímto si pořídili dům nedaleko Prahy - u Benešova - s velkým pozemkem. Aktuálně se umělkyně pochlubila tím, že se loučí s bytem v Praze. Jde o místo, kde se zároveň dozvěděla, že je podruhé těhotná. Místo, kde pár našel nový domov, je skvostné. "Lokalita je poměrně oblíbená, to z ní dělá dostupnost do Prahy," uvedl na dotaz redakce proslulý český realitní makléř Dušan Měchura ze společnosti Next Reality.

Sympatická herečka se loučí s Prahou. Konkrétně s bytem, ve kterém bydlela a zažila tam mnohé. Ať už jde o to, že jí tam podle jejího sdělení řekl partner Přemysl Forejt poprvé »miluji tě«, ale také tam pár poprvé zjistil, že čeká společného potomka - syna Tristana.

Podle zjištění redakce ŽivotvČesku.cz si dvojice v polovině roku společně pořídila dům nedaleko Benešova v dojezdové vzdálenosti do Prahy. "Bohužel, dům, kde pozemek byl přes 3000 metrů čtverečních, je prodaný. Je to už nějakou dobu," potvrdil před časem informaci pro ŽivotvČesku.cz makléř Petr Doležal ze společnosti Have reality, který prodával slavné dvojici dům.

Podle špičkového realitního experta Dušana Měchury nejde o nemovitost, která by byla něčím mimořádná - lidově řečeno »hogo fogo«, ale atraktivní je velikostí pozemku a lokalitou. "Lokalita je to velmi oblíbená díky dostupnosti do Prahy, kdy je to i kousek do Benešova, kde je veškerá občanská vybavenost," zhodnotil odborník pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.