Ewa Farna rozkvetla jako něžný leknín. V dobře padnoucích šatech se cítí skvěle i s očekávaným miminkem

Zpěvačka Ewa Farna
Zpěvačka Ewa Farna
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 1. 2022

Zpěvačka Ewa Farna (28) je v českém showbyznysu už stálicí a svou kariéru dokáže bez problémů kombinovat s mateřstvím. Její téměř tříletý syn Artur se zanedlouho dočká sourozence a umělkyně jen kvete. Nyní se pochlubila snímkem, na kterém na ní požehnaný stav ještě nebyl poznat a vyzařuje z ní velmi pozitivní energie.

Ewa Farna je velmi pohlednou a talentovanou ženou, která v hudební sféře už celá léta slaví úspěchy. Šťastná je nejen po stránce kariérní, ale i osobní, obě strany jsou navíc propojeny. Právě hudba ji spojila s jejím manželem Martinem Chobotem (33). Jejich rodinka se navíc brzy rozroste.

Oblíbená zpěvačka, která slaví úspěchy v Česku, Polsku a díky billboardu na Times Square v New Yorku i v Americe, umí perfektně skloubit mateřství s kariérními povinnostmi. Zanedlouho ale bude minimálně na nějaký čas mnohem víc maminkou než zpěvačkou, čeká ji totiž příchod druhého potomka na svět a malý Artur, který letos oslaví 3. narozeniny, se stane starším bratříčkem.

Farna, která se během přímých přenosů československé pěvecké show ukázala být i velmi schopnou moderátorkou, byla vždy krásnou ženou, díky mateřství ale rozkvetla ještě o něco víc a pozitivní ženská energie z ní přímo sálá. Na sociální síti nyní zveřejnila snímek, na kterém by těhotenské bříško leckdo přehlédl, za to zpěvaččin úsměv je na něm přímo uhrančivý.

Toho, že s oblíbené zpěvačky vyzařuje přímo optimistické kouzlo, si všimli nejen fanoušci, ale také kolegové, kteří měli tu možnost s ní spolupracovat a zjistit, že dobrá nálada a úsměv u Ewy Farné nejsou žádnou přetvářkou. "Přeji Evě, aby pozitivní energie, která z ní přímo tryská, ji nikdy neopustila," řekl pro ŽivotvČesku.cz už v minulosti hudební skladatel Ondřej Soukup (70).

Že úspěšná zpěvačka v těhotenství rozkvetla není jen samotným požehnaným stavem, ale také tím, že si díky němu mnoho věcí uvědomila. V minulosti byla hodně odsuzována za to, že jako slavná osobnost nemá míry modelky, těhotenství ji ale vůči kritice obrnilo a naučilo ji, že má své tělo mít ráda.

"Když jsem najednou byla těhotná, tak jsem pochopila, že to tělo bez ohledu na to, jakou má velikost, je prostě neuvěřitelný nástroj, který nám slouží a dostali jsme ho vlastně zadarmo. Přijde mi opravdu obdivuhodné, kolik toho zvládlo a kolik toho i zvládne," řekla Ewa Farna pro Evropu 2.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.