Felix Slováček ve společnosti bez doprovodu. Prozradil, s kým pojede na dovolenou a jak to má s novou ženou

Hudebník Felix Slováček
Hudebník Felix Slováček
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 6. 2021

Hudebník Felix Slováček (78) si v pondělí vyšel do společnosti. Navštívil zahradní party spojenou s degustací moldavských vín, na akci výjimečně dorazil bez doprovodu a užil si ji v obklopení přítomných přátel a známých tváří. Přestože je aktuálně nezadaný, pocitem osamění netrpí. "Mám tolik kamarádů a kamarádek, že nejsem prostě nikdy sám," řekl Felix Slováček pro ŽivotvČesku.cz.

Felix Slováček po rozchodu s malířkou Lucií Gelemovou navštívil zahradní party bez doprovodu. Přestože ho nedoprovázela žádná žena, na akci si u sklenky vína vyměnil pár slov například s Petrou Černockou či Kamilou Nývltovou a vyzkoušel kvalitu posezení za volantem předváděcího vozu.

Ani jedna z žen jeho života hudebníka na akci nedoprovázela. "Každá má nějakou svou práci. S Lucií jsme zůstali přátelé, tím to skončilo. Mám tolik kamarádů a kamarádek, že nejsem prostě nikdy sám," řekl Felix Slováček pro ŽivotvČesku.cz.

Legendární saxofonista, dirigent a hudební skladatel prošel před několika týdny rozchodem, po sedmiletém vztahu se s Lucií Gelemovou dohodli, že zůstanou jen přáteli. Novou partnerku si nyní nehledá.

"Aktuálně nikoho nehledám, jediné, co hledám, je v jízdním řádu, kam pojedu na dovolenou. Na tu letos pojedu s dětmi, ale vůbec ještě nevím, kam to bude. V té zemi musí být co nejmenší problémy s covidem," doplnil pro ŽivotvČesku.cz Felix Slováček.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.